یکشنبه, مهر 2, 1402
18.8 C
Rasht
خانههشتگ مجلسافزایش 60 درصدی قیمت‌ بسته های اینترنتی بر چه منطقی منطبق است؟

افزایش 60 درصدی قیمت‌ بسته های اینترنتی بر چه منطقی منطبق است؟

نماینده مردم اقلید در مجلس گفت: برخی بسته های اینترنتی تا ۶۰ درصد افزایش قیمت داشته است. این افزایش قیمت با کدام منطق مطابقت دارد، خدمات بهتری ارائه شده یا کمیت و کیفیت تغییر کرده است؟

به گزارش خبرنگار مهر، مسلم صالحی نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (سه شنبه، ۲۳ فروردین ماه) در نشست علنی مجلس طی تذکری شفاهی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: حدود ۲ ماه پیش طی نامه‌ای به ۱۰ مسئله حوزه کشاورزی اشاره کرده و آن را برای شما ارسال کردم. اما تاکنون جوابی از جانب دفتر وزیر دریافت نکرده‌ام.

صالحی تصریح کرد: متاسفانه در یک ماه اخیر شاهد افزایش قیمت سرسام‌آور محصولات کشاورزی هستیم. به گونه‌ای که قیمت برخی اقلام به ۲۵ تا ۳۰ هزار تومان رسیده است. امیدواریم وزرای جهاد کشاورزی و صمت کنترلی بر بازار داشته باشند.

وی ادامه داد: کمبود نهاده‌های دامی باعث کشتار دام‌های مولد شده است. وزیر جهاد کشاورزی قول داده بود که مشکل تامین نهاده‌های دامی را برطرف کند. با توجه به حذف ارز ترجیحی می‌طلبد تا به این حوزه ورود جدی شود. موضوع قاچاق آرد و صادرات ماکارونی به کشورهای همسایه با توجه به خشکسالی‌های اخیر می‌تواند یک تهدید جدی محسوب شود.

صالحی در تذکری خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برخی بسته های اینترنتی تا ۶۰ درصد افزایش قیمت داشته است. این افزایش قیمت با کدام منطق مطابقت دارد، آیا سایت جدید و خدمات بهتری ارائه کرده‌اید و یا کمیت و کیفیت شما تغییر کرده است؟

نماینده مردم اقلید در مجلس همچنین در تذکری خطاب به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: قول داده بودید که اگر ارز ترجیحی حذف شود، بر روی قیمت دارو تاثیری نگذارد. اما در حال حاضر شاهد افزایش قیمت هستیم.

وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر ورزش و جوانان گفت: پروژه‌های نیمه‌تمام در شهرستان‌ها و بی‌عدالتی در ادارات بیداد می‌کند. امیدواریم قبل از طرح سوال این مشکلات را برطرف کنید.

 

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر