پنجشنبه, آذر 10, 1401
9.9 C
Rasht
خانهدسته‌بندی نشدهواریز یارانه رمضان تا ظهر یا عصر شنبه ادامه دارد

واریز یارانه رمضان تا ظهر یا عصر شنبه ادامه دارد

بر اساس وعده سازمان برنامه و بودجه قرار بود یارانه ۱۵۰ هزار تومانی رمضان، ساعت ۲۴ جمعه ۲۶ فروردین ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شود. اما برخی مشمولان می‌گویند یارانه رمضان صبح جمعه به حساب آن‌ها واریز شده است. آیا یارانه همه مشمولان واریز شد؟

به گزارش تجارت‌نیوز، برخی از مشمولان می‌گویند که یارانه رمضان را صبح روز ۲۶ فروردین ماه دریافت کرده‌اند. عده‌ای هم می‌گویند حوالی ظهر جمعه یارانه ۱۵۰ هزار تومانی به حسابشان واریز شده است.

بر اساس برنامه‌ سازمان برنامه و بودجه قرار بود ۱۱ میلیون نفر ساعت 24 روزی جمعه 26 فروردین 1401 یارانه ۱۵۰ هزار تومانی رمضان را دریافت کنند. با توجه به این وعده، واریز یارانه رمضان از صبح جمعه آغاز شده و احتمالا واریزی‌ها تا ظهر یا عصر شنبه 27 فروردین ادامه خواهد داشت.

پس اگر هنوز مبلغی به حساب مشمولان واریز نشده، به معنای عدم واریز یارانه رمضان نیست. بلکه دلیل آن این است که برخی از بانک‌ها واریز یارانه را به صبح شنبه ۲۷ فروردین ماه موکول می‌کنند و ممکن است واریزی‌ها تا ظهر یا حتی عصر هم به طول بینجامد.

چهار گروهی که یارانه رمضان را می‌‌گیرند

مشمولان یارانه رمضان و سال نو از لحاظ تعداد به هم نزدیک هستند. پس می‌توان گفت احتمالا همان افرادی که یارانه سال نو را دریافت کرده‌اند، یارانه رمضان را می‌‌گیرند. مشمولان یارانه رمضان افراد زیر هستند:

۱-مستمری‌بگیران کمیته امداد و بهزیستی

۲-مشمولان یارانه معیشتی که به هر دلیلی سهام عدالت دریافت نکرده‌اند

۳-زنان سرپرست خانوار که در دهک‌های اول تا چهارم درآمدی قرار دارند

۴-افرادی که در دهک‌های یک تا چهار درآمدی هستند و سهام عدالت ندارند

 

 

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر