یکشنبه, مهر 3, 1401
19.9 C
Rasht
خانهدسته‌بندی نشدهرتبه بندی معلمان گره ای از کار فرهنگیان باز نمی کند

رتبه بندی معلمان گره ای از کار فرهنگیان باز نمی کند

به گفته نماینده مردم اسدآباد در مجلس: آیین‌نامه اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان و امتیازات تعیین شده بسیاری از فرهنگیان را دربرنمی‌گیرد. بنابراین در عمل هیچ دردی از معلمان را درمان نمی‌کند.

 

به گزارش خبرنگار مهر، کیومرث سرمدی واله نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یکشنبه ۲۸ فروردین ماه در تذکری شفاهی، حرکت ددمنشانه صهیونیست‌ها علیه ملت مظلوم فلسطین را محکوم کرد و خطاب به رئیس‌جمهور گفت: شما برای کنترل بازار و گرانی‌ها به برنامه‌ای کوتاه‌مدت و بلندمدت اشاره کردید. اما امروز گرانی سرسام‌آوری وجود دارد که هیچ منطقی برای آن یافت نمی‌شود. وضعیت تورم در کشور و فشار بر قشر ضعیف، نگران‌کننده است.

وی افزود: به دلیل گرانی غیرقابل کنترل، مردم قادر به خرید بسیاری از مواد غذایی نیستند. مردم عزت دارند و از اینکه مرد یک خانواده توانایی تأمین حداقل‌ها را در زندگی ندارد احساس شرمندگی می‌کنیم؛ بار گرانی کمر مردم را شکسته است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس عنوان کرد: ما در بحث صنعت خودرو ادعای تولید خودرو داریم. دو خودروساز معروف، صنعت خودروی کشور را در انحصار گرفته‌اند. کیفیت پایین، خدمات ضعیف و قیمت رها شده خودرو ملت را گرفتار کرده است. از طرفی اجازه واردات خودرو هم داده نمی‌شود و مردم مظلوم باید به ناچار تاوان سیاست‌های غلط و عدم نظارت را بدهند.

سرمدی‌واله با اشاره به وضعیت آشفته بازار دارو و قیمت‌های بسیار بالای دارو، گفت: باید برای وضعیت موجود و شیوه مافیای دارو تدابیری اندیشیده شود. زیرا عدم نظارت درست موجب ایجاد تعارض منافع و گرفتاری مردم شده است.

سرمدی‌واله در تذکری به وزیر آموزش و پرورش متذکر شد: آیین‌نامه اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان و امتیازات تعیین شده، دردی از معلمان دوا نمی‌کند. تدوین آیین‌نامه رتبه بندی و امتیازهای این قانون شامل حال بسیاری از فرهنگیان باسابقه، نمی‌شود. آقای وزیر آیا شما امتیاز خود را متناسب با دستورالعمل تعیین شده محاسبه کرده‌اید؟

.

 

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر