سه شنبه, مهر 12, 1401
20.8 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیکشاورزیتصویب طرح کاهش موانع تولید در مجلس

تصویب طرح کاهش موانع تولید در مجلس

نماینده انزلی در مجلس با اشاره به تصویب طرح کاهش موانع تولید در مجلس، گفت: برداشتن موانع از سر راه تولید، بهترین کمک به تولید کننده خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد دنیامالی بعد از ظهر چهارشنبه در مراسم تجلیل از کارگران در انزلی، اظهار کرد: امروز مشکلات بسیاری مثل نیروی انسانی، قوانین کار، مالیات، بانک‌ها و همچنین گردش سرمایه در جامعه وجود دارد. در این شرایط پرداختن به تولید بسیار دشوار است.

وی با اشاره به تصویب طرح کاهش موانع تولید از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، افزود: تنها انتظاری که تولید کنندگان از مسئولان دارند، کنار زدن موانع از سر راه آن‌ها است.

دنیامالی با تاکید بر لزوم حمایت همه جانبه از تولید کنندگان، ادامه داد: انتظار تغییر رفتار مسئولان انزلی در خصوص رفع موانع تولید و کارآمدی ادارات در بخش‌های تولید، کشاورزی و گردشگری را داریم. چرا که تنها از بخش گردشگری علاوه بر جذب منابع خوب، اشتغالزایی نیز افزایش می‌یابد.

نماینده انزلی در مجلس با اشاره به صید پنج هزار تنی کیلکا در این شهر ساحلی، گفت: بخش زیادی از کیلکای صید شده به پودر ماهی تبدیل شده و در مرغداری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حالی که به دلیل ارزانی این گونه ماهی، می‌توان با فرآوری آن و تبدیل به کنسرو با طعم دهی متفاوت، علاوه بر ایجاد خط تولید جدید، اشتغالزایی نیز ایجاد کرد.

دنیامالی در پایان از مدیران انزلی خواست تا در راستای فراهم سازی بسترها و شرایط مناسب برای اشتغال جوانان، تلاش مضاعف داشته باشند.

 

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر