چهارشنبه, خرداد 4, 1401
16.6 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشافزایش قیمت بسته های اینترنتی منطقی نیست

افزایش قیمت بسته های اینترنتی منطقی نیست

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی از کاهش کیفیت اینترنت انتقاد کرد و درباره افزایش قیمت آن گفت: سازمان تنظیم مقررات توجیهات اپراتورها را منطقی دانسته اما از نظر من و توجیهات اپراتورها برای افزایش قیمت بسته های اینترنتی هرگز منطقی نیست.

معین الدین سعیدی در گفت‌وگو با ایسنا در واکنش به افزایش قیمت اینترنت تصریح کرد: افرایش قیمت بسته های اینترنتی هیچ توجیه منطقی ندارد و نگرانی مردم در این خصوص کاملاً درست است.

وی با بیان اینکه «بسیاری می‌گویند که افزایش قیمت اینترنت در راستای تکمیل پازل طرح صیانت است»، اظهار کرد: دوستان وزارت ارتباطات بگویند که تا الان کدام طرح توسعه روستایی را انجام داده‌اند که می‌گویند این افزایش قیمت‌ها به دلیل تامین اعتبار برای اجرای طرح‌های توسعه روستایی است؟

این نماینده مجلس افزود: علاوه بر اینکه قیمت اینترنت را بالا برده‌اند، کیفیت اینترنت را به شدت کاهش داده‌اند. همین موضوع باعث شد تا از وزیر ارتباطات طرح سوال کنم و امیدوارم در این زمینه پاسخگو باشند.

سعیدی با اشاره به اطلاعیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره افزایش قیمت اینترنت گفت: سازمان تنظیم مقررات اعلام کرده که توجیهات اپراتورها منطقی است اما از نظر من توجیهات اپراتورها برای افزایش قیمت بسته های اینترنتی غیرمنطقی بوده و حتماً این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

 

مطالعه کنید !
تدوین آیین نامه های طرح جهش تولید دانش بنیان توسط دولت
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر