چهارشنبه, خرداد 4, 1401
17.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشرئیسی درباره یارانه ها با مردم سخن خواهد گفت

رئیسی درباره یارانه ها با مردم سخن خواهد گفت

رئیس جمهور از تلاش‌های دولت و هماهنگی با سایر قوا برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور خبر داد و گفت: به زودی با مردم درباره هفت ماه کار کارشناسی متراکم و مشورت با نخبگان و تصمیمات گرفته شده به نفع اقتصاد ملی صحبت خواهم کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، آیت الله سید ابراهیم رییسی رئیس‌جمهور عصر روز شنبه 17 اردیبهشت در حاشیه جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، سه اصل مد نظر دولت در اجرای تصمیمات مهم اقتصادی را «اجماع بین مسئولان»، «اقناع افکار عمومی، نخبگان و مردم» و «حمایت از منافع مردم خصوصا اقشار محروم» اعلام کرد و گفت: طبق وعده قبلی، مردم را در جریان تصمیمات دولت قرار خواهیم داد. این موضوع را به همکارانم در دولت هم گفته‌ام که مردم در جریان تصمیمات دولت باشند. البته خود من هم به زودی در این باره با مردم سخن خواهم گفت.

وی درباره جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا گفت: همین جلسه یکی از جلوه‌های هماهنگی و اجماع سازی برای تصمیمات بزرگ اقتصادی در کشور است.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه طرح «مردمی سازی» یارانه‌های ارزی پرداختی به کالاهای اساسی، باتوجه به الزام قانونی بودجه ۱۴۰۱ و شرایط ویژه جهانی، یک اقدام ضروری است، گفت: دولت همواره در کنار مردم خواهد بود و حمایت از منافع مردم و معیشت آن‌ها خط قرمز دولت است.

رئیسی به تلاش‌های شبانه‌روزی و برنامه‌ریزی گسترده دولت و هماهنگی با مجلس و قوه قضائیه برای سامان دادن به وضعیت اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: پس از هفت ماه کار کارشناسی متراکم و مشورت با نخبگان، تصمیماتی به نفع اقتصاد ملی گرفته شده است که به زودی در این باره با مردم صحبت خواهم کرد.

مطالعه کنید !
ملاک های دهک بندی خانوار برای دریافت یارانه

 

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر