سه شنبه, آذر 8, 1401
12.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیصنعتبرگزاری رویداد اینوتکس صنعت نفت

برگزاری رویداد اینوتکس صنعت نفت

رویداد اینوتکس (رویداد ارائه نیاز‌های فناورانه صنعت نفت) چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. هدف این رویداد حل چالش‌های صنعت نفت ازسوی شرکت های دانش بنیان و فناوران داخلی است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما و به نقل از شانا، رویداد اینوتکس (INOTEX) تلاش می‌کند افزون بر معرفی فناوری‌های روزآمد به صنایع بزرگ و متوسط، مشتریان محصولات فناورانه را به تولیدکنندگان آن‌ها متصل کند. همچنین سرمایه‌گذاران را با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در طرح‌های فناورانه یا استارت‌آپ‌ها آشنا کنند.

اینوتکــس که از سال ۱۴۰۰ در ناحیه نوآوری پردیس برگزار می‌شود، اکنــون یکــی از مهم‌ترین رویدادهــای ســال در حــوزه نــوآوری و فنــاوری کشــور است و در طـول ایـن سال‌هــا طیـف وسـیعی از مخاطبـان از آن استقبال کرده‌اند.

استیج رویدادی در دل اینوتکس است که هر ساله میزبان سخنرانان، صاحب‌نظران و فعالان اکوسیستم کارآفرینی کشور است. این افراد در مدت برگزاری نمایشگاه در یک صحنه آزاد سخنرانی می‌کنند و بازدیدکنندگان نمایشگاه اینوتکس قادرند با حضور در استیج از محتوای آن استفاده کنند. استیج امسال از هفت بخش مختلف تشکیل شده که در هرکدام از این بخش‌ها، نشست‌ها و سخنرانی‌های مختلفی در نظر گرفته شده است.

در این رویداد نشست «چالش‌های همکاری بین شرکت های دانش بنیان و شرکت‌های صنعت نفت و انرژی» با حضور ۶ نفر از مدیران و افراد کلیدی این حوزه برگزار خواهد شد. با توجه به اهمیت همکاری‌های فناورانه شرکت های دانش بنیان و فناور با شرکت‌های بزرگ صنعتی در صنعت نفت و چالش‌های موجود در مسیر تجاری‌سازی فناوری‌های نوظهور شرکت دانش‌بنیان و فناور، این نشست قصد دارد با حضور نمایندگان ارکان تأثیرگذار در این مسیر، سطح آگاهی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور را از فرآیند و الگوی همکاری و ارتباط با شرکت‌های صنعتی و سرمایه‌گذاران در این حوزه را افزایش دهد و در مورد چالش‌های موجود شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور و نقش ارکان تأثیرگذار در این مسیر به مباحثه بپردازد.

رویداد ارائه نیاز‌های فناورانه یکی از بخش‌های اصلی اینوتکس است. مرکز نوآوری انرژیک در روز دوم برگزاری این رویداد و در بخش «ارائه نیاز‌های فناورانه صنعت نفت»، میزبان شرکت انرژی دانا برای ارائه نیاز‌های فناورانه خود خواهد بود.

مدیران ارشد این شرکت طی این رویداد در مجموع بیش از پنج نیاز فناورانه را در مقابل شرکت های دانش بنیان و نوآور، واحد‌ها و تیم‌های فناور، استارت‌آپ‌ها، نخبگان و استادان دانشگاه علاقه‌مند ارائه خواهند کرد.

مخاطبان بعد از این رویداد فرصتی برای ارائه مناسب‌ترین راهکار برای حل چالش فناورانه آن شرکت‌ها دارند و اطمینان داشته باشند که برای محصول و خدمتشان مشتری مناسبی وجود خواهد داشت و در پایان نیز فرآیند هم‌رسانی توسط این مرکز انجام خواهد شد.

برای دستیابی به اطلاعات بیشتر درباره رویداد ارائه نیاز‌های فناورانه اینوتکس و نحوه ثبت‌نام در آن وارد صفحه اینستاگرام مرکز نوآوری انرژیک به نشانی energicc@ شوید.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر