سه شنبه, آذر 8, 1401
13.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشکمک معیشتی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی واریز شد اما قابل برداشت...

کمک معیشتی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی واریز شد اما قابل برداشت نیست

پس از پایان گفت‌وگوی تلویزیونی رئیس‌جمهور، واریز کمک معیشتی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی به حساب واجدین شرایط شروع شد.

به گزارش ایرنا، به محض اتمام سخنان رئیس‌جمهور درباره توزیع عادلانه یارانه‌ها، کمک معیشتی وعده داده شده به حساب مردم واریز شد. مصطفی قمری‌وفا مدیر روابط عمومی بانک مرکزی در این باره گفت: روند پرداخت مبلغ کمک معیشتی به حساب سرپرستان خانوارها از طریق شبکه بانکی ادامه دار خواهد بود.

وی تاکید کرد: امشب کمک معیشتی برای تمام ۹ دهک جامعه، از طریق شبکه بانکی واریز می‌شود. ولی به دلیل حجم بالای تراکنش‌ها، احتمالا واریز این مبلغ به حساب سرپرستان خانوار تا نیمه شب ادامه می‌یابد. به گفته رئیس‌جمهور مبلغ این یارانه برای اقشار کم‌درآمد ۴۰۰ هزار تومان و اقشار متوسط ۳۰۰ هزار تومان است.

گفتنی است که روابط‌عمومی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرد: در روزهای آینده اطلاعات بیشتری به مردم ارائه خواهد شد و زمان استفاده از این یارانه جبرانی از سوی دولت در آینده اعلام می‌شود. اما تا آن زمان این مبالغ قابل برداشت و استفاده نیست.

طبق این اطلاعیه، افراد معترض به دهک‌بندی می‌توانند از طریق سامانه جامع رفاه ایرانیان در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتراض خود را ثبت کنند. بنابر اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پیرو اصلاح نظام توزیع یارانه‌ها، هموطنانی که به هر دلیلی نسبت به یارانه اختصاص یافته ابهام یا اعتراضی دارند می‌توانند برای ثبت اعتراض به سامانه hemayat.mcls.gov.ir  مراجعه کنند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر