شنبه, آذر 5, 1401
16.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشخانوارهای معترض، یارانه جدید را دریافت کردند

خانوارهای معترض، یارانه جدید را دریافت کردند

بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه‌ها، مرحله دیگری از یارانه جدید ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومانی به حساب خانوارهای معترض واریز شده ولی تا پایان بررسی‌ها مسدود خواهد بود.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، خانوارهای زیادی نسبت به عدم واریز کمک معیشتی جدید اعتراض داشتند. به همین دلیل سامانه‌ای تعیین شد تا این افراد بتوانند درخواست بازبینی بدهند. پس از مدت کوتاهی به دستور رئیس جمهور یارانه اردیبهشت یا همان یارانه مرحله ۱۳۵، به حساب خانوارهایی که اعتراض خود را ثبت کرده بودند، واریز شد. البته این مبلغ تا زمان بررسی نهایی غیرقابل برداشت خواهد بود. بنابراین در ۲۷ اردیبهشت ماه اولین مرحله واریزبرای خانوارهای معترض به دهک بندی، انجام شد.

اکنون سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرده است که برای گروه دیگری از خانوارها یارانه جدید واریز شده است؛ یعنی کسانی که تا اردیبهشت امسال یارانه می‌گرفتند ولی در یارانه جدید به عنوان دهک پردرآمد کنار گذاشته شده بودند و اعتراض آنها ثبت شده است. البته مانند قبلی‌ها یارانه واریزی قابل برداشت نخواهد بود تا وضعیت آنها رسیدگی شده و اگر مشمول دریافت یارانه باشند، امکان برداشت خواهند داشت.

خانوارهایی که نسبت به دهک‌بندی خود و قطع یارانه در اردیبهشت، اعتراض دارند، همچنان می‌توانند با مراجعه به سامانه hemayat.mcls.gov.ir  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به ثبت درخواست بازبینی اقدام کنند تا مورد بررسی قرار گیرد.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر