شنبه, آذر 5, 1401
16.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیکشاورزیآغاز فروش کارتی نان در دومین استان کشور

آغاز فروش کارتی نان در دومین استان کشور

به گفته معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی قزوین، فروش نان با کارتخوان‌های هوشمند در نانوایی‌های قزوین به صورت آزمایشی شروع شده است.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از  خبرگزاری تسنیم، مجید رحمانی امروز شنبه اظهار داشت: پس از اجرای این طرح در زنجان، قزوین دومین استان کشور است که طرح فروش کارتی نان را عملیاتی می‌کند.

وی ادامه داد: با اجرای این طرح، نرخ نان هیچ تغییری پیدا نکرده است و با همان قیمت‌های قبلی عرضه می‌شود. در قالب این طرح، خرید نان با وجه نقد امکان پذیر نیست و شهروندان باید از کارت‌های بانکی خود استفاده کنند.

او گفت: در قالب این طرح که در راستای اصلاحات مربوط به یارانه‌ها انجام شده است، نانوایان آرد را با نرخ آزاد تهیه و خریداری می‌کنند و مابه‌التفاوت هزینه آن به‌ازای خریدی که مردم از آن‌ها داشته‌اند، از سوی دولت به حساب نانوایی‌ها واریز می‌شود. معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: اجرای این طرح مانع قاچاق و فروش خارج از شبکه آرد خواهد شد.

رحمانی با اعلام اینکه زیرساخت‌های اجرای فروش هوشمند نان در قزوین فراهم شده است، افزود: در هفته اول اجرای این طرح نواقص و مشکلات احتمالی ارزیابی می‌شود تا برای رفع آن‌ها اقدام لازم صورت گیرد. بنابر این گزارش یک‌هزار و 730 واحد نانوایی در استان قزوین فعالیت دارند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر