پنجشنبه, آذر 10, 1401
9.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشآیا فروش نان در سوپرمارکت ها و فروشگاه ها ممنوع است؟

آیا فروش نان در سوپرمارکت ها و فروشگاه ها ممنوع است؟

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان توضیحاتی درباره فروش نان در فروشگاه ها و برخورد با نانوایی های متخلف ارائه داد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از 9 صبح؛ سید محمد دهنوی با اشاره به ضرورت تشدید نظارت بر بازار و همراهی مردم در این نظارت، اظهار کرد: نظارت یک فرآیند چند مرحله‌ای است و نیازمند حضور همه اقشار در مدیریت این فرآیند هستیم.

وی ادامه داد: امروز به اندازه کافی و بر اساس میزان نیاز استان آرد در اختیار خبازان قرار گرفته است. بنابراین هیچ گونه اعتراضی مبنی بر کمبود آرد توسط نانوایی‌ها در سطح استان را نمی‌پذیریم چون به صورت کاملا فنی و کارشناسانه آرد به میزان لازم در سطح خبازی‌ها توزیع شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان افزود: به صورت مستمر از خبازی‌های سطح استان بازدید می‌شود. بر اساس تصمیم صورت گرفته سهمیه آرد نانوایی های متخلف کسر و به نانوایی مجاور تخصیص داده می‌شود.

دهنوی تاکید کرد که فقط تا سه مرحله تذکر و جریمه در انتظار نانوایی های متخلف است و در چهارمین مرحله امتیاز نانوایی متخلف لغو خواهد شد. وی از ممنوعیت فروش نان توسط سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌ها خبر داد و گفت: با فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌های متخلف برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

منبع9 صبح
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر