شنبه, مهر 1, 1402
19.7 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیصنعتاعلام نتایج قرعه کشی در سامانه یکپارچه خودرو

اعلام نتایج قرعه کشی در سامانه یکپارچه خودرو

متقاضیان خرید خودرو می توانند نتایج قرعه کشی را در سامانه یکپارچه خودرو ببینند.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری تسنیم، براساس اعلام وزارت صنعت، فروش خودرو در سامانه یکپارچه  خودرو از تاریخ 27 اردیبهشت تا 3 خرداد آغاز شد. بنابراین متقاضیان خرید خودرو تحت نظارت سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اقدام به پیش‌ثبت‌نام کردند.

چهار میلیون و 157 هزار و سیصد و پنجاه و دو نفر متقاضی خرید خودرو در این سامانه ثبت‌نام کردند. از این تعداد سه میلیون و 878 هزار و سیصد و یک نفر در طرح عادی و 297 هزار و 51 نفر نیز در طرح حمایت از خانواده و جوانی درخواست خرید خودرو دادند.

مجموع ظرفیت در نظر گرفته‌شده در خودروهای عرضه‌شده توسط خودروسازان در سامانه یکپارچه خودرو برای این دوره 176 هزار و 911 دستگاه بود. این خودروها در قالب 115 طرح فروش متنوع شامل فروش فوری، فروش فوق‌العاده، طرح جوانی جمعیت، فروش‌های کمتر از یک سال و مشارکت در تولید ارائه شدند. طبق اعلام وزارت صنعت پس از استعلام اطلاعات، اسامی متقاضیان امروز چهارشنبه 11 خردادماه در سامانه درج شد.

ناگفته نماند که بر اساس اعلام قبلی وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار بود سه‌شنبه رأس ساعت 9 صبح اسامی منتخبان در اولین مرحله قرعه‌کشی سامانه فروش یکپارچه خودرو اعلام شود. اما بنابر اعلام حسین‌زاده قشمی رئیس مرکز ارتباطات وزارت صنعت به‌دلیل زمان‌بر بودن استعلام اطلاعات متقاضیان خرید خودرو و احراز هویت آن‌ها، اعلام اسامی به چهارشنبه 11 خرداد ماه موکول شد.

متقاضیان  می توانند با مراجعه به صفحه اصلی سامانه  sale.iranecar.com  لیست منتخبان را ببینند. البته منتخبان قرعه کشی از طریق دهند. گفتنی است که منتخبین قرعه کشی خودرو به مدت 72 ساعت برای واریز وجه فرصت خواهند داشت.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر