پنجشنبه, آذر 10, 1401
9.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبانک و بیمهثبت‌نام از متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن از ۱۲ خرداد آغاز می...

ثبت‌نام از متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن از ۱۲ خرداد آغاز می شود

معاونت مسکن و ساختمان خبر از آغاز ثبت‌نام متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن از ۱۲ خرداد در سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن وزارت راه و شهرسازی داد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری تسنیم، معاونت مسکن و ساختمان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ثبت‌نام متقاضیان تسهیلات کمک‌ ودیعه مسکن از روز پنج شنبه 12 خردادماه از طریق ثبت درخواست در سامانه طرح‌های حمایتی مسکن آغاز می‌شود.

بر اساس اعلام معاونت مسکن و ساختمان، در پی تصمیم دولت برای پرداخت تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن در سال 1401 به مستاجران، ثبت‌نام برای دریافت وام ودیعه مسکن از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 12 خردادماه از طریق سامانه وزارت راه و شهرسازی به نشانی http://saman.mrud.ir آغاز خواهد شد.

به موجب مصوبه شورای پول و اعتبار و از محل تسهیلات ماده 4 قانون جهش تولید مسکن به منظور حمایت از مستاجران در سال جاری تا سقف 40 هزارمیلیارد تومان وام ودیعه مسکن از طریق معرفی وزارت راه و شهرسازی توسط بانک‌های عامل پرداخت می‌شود. سقف تسهیلات کمک ودیعه مسکن در تهران،مراکز استان‌ها و سایر نقاط شهری به ترتیب 100، 70 و 40 میلیون تومان خواهد بود. نرخ سود تسهیلات ودیعه مسکن 18 درصد و طول دوره بازپرداخت 5 ساله است.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر