دوشنبه, آذر 7, 1401
14.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشاقدام جالب و بی نظیر مرسدس بنز/خودروسازان ایرانی یاد بگیرند

اقدام جالب و بی نظیر مرسدس بنز/خودروسازان ایرانی یاد بگیرند

شرکت مرسدس بنز برای رفع مشکل ترمز نزدیک به یک میلیون دستگاه خودرو در سراسر دنیا فراخوان می‌دهد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از تحریریه، در حالیکه در ایران خودروسازان حتی بسیاری از نقص‌های فنی خودروهای تولید روز خود را قبول نمی‌کنند، از مرسدس بنز آلمان می‌رسد که برخی از مدل‌های خودروی بنز تولید سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۵ به علت وجود اشکالی در سیستم ترمز باید مورد بررسی قرار بگیرند.

به گزارش دویچه وله، سازمان حمل و نقل موتوری فدرال آلمان اعلام کرده است، در مجموع بیش از ۹۹۳ هزار دستگاه خودروی بنز شاسی بلند سری ML و GL و نیز مدل لیموزین بزرگ کلاس R باید بازگردانده شوند. تخمین زده می‌شود که حدود ۷۰ هزار از این مدل بنز در داخل آلمان باشند.

احتمالاً ساییدگی سیستم تقویتی ترمز در این مدل‌های بنز باعث قطع شدن ارتباط پدال ترمز با سیستم ترمز و در نهایت کار نکردن ترمز می‌شود.

شرکت مرسدس بنز با تأیید این اشکال، متذکر شده که هنگام ترمز گرفتن صدای سوت کشیدن و صدایی شبیه نویز برق به گوش می‌رسد. به گفته سخنگوی شرکت مرسدس بنز، این مدل‌ها بازگردانده می‌شوند تا سیستم ترمزشان بازبینی شده و در صورت نیاز تعویض شود.

تا زمان بازبینی، این خودروها نباید مورد استفاده قرار بگیرند. برای مدت زمان بررسی این خودروها در تعمیرگاه، خودروی جایگزین یا راه حل دیگری در نظر گرفته شده است.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر