کتاب افسانه کارآفرینی تنها برای افرادی که صاحب کسب و کار کوچک هستند، نیست. بلکه برای همه صاحبان کسب و کار مناسب است؛ چه کسب و کارهای کوچک و چه کسب و کارهای بزرگ. اگر اعتقاد دارید با راه اندازی یك كسب و كار، به خوبی یك كارآفرین قهار محسوب می‌شوید باید به نقل و قول از مایك گربر به شما بگوییم سخت در اشتباه هستید!

در اپیزود این هفته یک سوال مهم را مورد بررسی قرار می‌دهیم. سوالی با عنوان:

“چرا اغلب كسب و كارهای كوچك موفق نمی‌شوند و راه حل آن چیست؟”

مایکل گربر اعتقاد دارد شما به عنوان كارآفرین باید کسب و کارتان را به گونه‌ای خلق كنید که قابلیت الگوبرداری و تکرار برای سایر افراد را داشته باشد. به عنوان یک کارآفرین  باید بدانید مشتری همیشه یک فرصت است.

می‌پرسید چرا؟

چون مشتری همواره خواسته‌هایی دارد که مدام در حال تغییر است و باید فراورده شود. آنچه کارآفرین باید بداند این است که آن نیازها چیست و در آینده چه خواهد بود. بنابراین برای کارآفرین، جهان همانند گنجی است که دائم او را شگفت زده و ترغیب به شکار فرصت‌های طلایی بکند.

پس چه بخواهید در آینده محصولات خود را به فروش برسانید و یا حتی بعدها به هر دلیلی از آن بگذرید و بخواهید امتیازش را به کسی واگذار کنید، فرقی ندارد؛ به هر حال با خواندن كتاب افسانه کارآفرینی، تسلط رسیدن  به کسب و کاری را خواهید ساخت که رشد آن به حضور شخص شما و اهداف و استراتژی‌های شما وابسته نخواهد بود.

کتاب افسانه کارآفرینی حاصل هزاران ساعت تجربه است و با همراهی این قسمت از اپیزود، شما به پاسخ سوال “چگونه به جای هر روز سر کار رفتن، سیستمی جدید و نو خلق کنید تا به صورت خودکار پول ساز باشید” به راحتی دست پیدا می‌کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید