اگر علاقه مند هستید بدانید چگونه می‌توان بیشتر از هر زمانی، خلاقیت را در موفقیت نشان داد، با معرفی کتاب صفر به یک همراه ما باشید.

پیتر تیل یک سرمایه گذار و کارآفرین موفق و از بنیانگذاران شرکت معروف پی پال است. او در سرمایه گذاری شرکت‌هایی نظیر فیسبوک، لینکدین و اسپیس ایکس، جایگاه خود را در موفقیت حوزه تجارت تثبیت کرد.

وی در کتاب صفر به یک قصد دارد تا نشان بدهد چطور می‌توانید نسخه‌های جدید را برای خلق استارتاپ‌های موفق و کسب و کارهای کلان به طور جامع پیدا کنید. موضوع این کتاب در یک کلمه “خلاقیت ونوآوری” است.

کتاب از صفر به یک برای کسانی که می‌خواهند کسب و کاری را شروع کنند پیشنهاد می‌شود و به آن‌ها سوالی را یادآوری می‌کند که آیا کسب و کارشان ارزش صرف وقت و انرژی دارد یا خیر،  یا فقط در مرحله درجا زدن، متوقف شده است.

نویسنده در کتاب صفر به یک مدام از ارزش خلاقیت و نوآوری صحبت می‌کند و انواع پیشرفت‌ها در جامعه موفق سطح کلان را مورد بررسی قرار می‌دهد؛ به طوری که می‌گوید: انجام دادن همان کاری که هزاران نفر یا حتی یک نفر قبل از شما انجام داده است هرچند ارزش آفرین باشد اما منحصر به فرد نیست و  نخواهد بود. او مخاطبان را از هر صنعت، خدمات و تجارت را دعوت می‌کند تا به دنبال پیشرفت در حیطه کاری خود باشند و چالش‌هایی را با موفقیت طی کنند که آن‌ها را به جاهای ناشناخته بکشاند.

درست است که تقلید از یک الگو، آسان تر از خلق چیزهای نو است اما با همراهی این اپیزود و آشنایی با کتاب صفر به یک، افق جدیدی از سپری کردن چالش‌های پیش رو، برایتان گشوده می‌شود.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید