چهارشنبه, مرداد 26, 1401
33.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشنشست مشترک فرماندهی انتظامی استان گیلان با تشكل های بخش خصوصی منطقه...

نشست مشترک فرماندهی انتظامی استان گیلان با تشكل های بخش خصوصی منطقه آزاد انزلی

روز گذشته سردار ملكی به همراه تعدادی از همكاران استانی و شهرستانی با فعالان اقتصادی منطقه آزاد انزلی دیدار كردند.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند، پیرو دیدار چند روز گذشته رییس انجمن سرمایه گذاران و كارآفرینان، رییس جامعه بازاریان و بازرگانان و تعدادی از فعالان اقتصادی منطقه و درخواست حضور در منطقه و برگزاری جلسه هم اندیشی از فرماندهی انتظامی استان گیلان در خصوص موضوعات انتظامی، روز گذشته سردار ملكی  به همراه  تعدادی از همكاران استانی و شهرستانی با فعالان اقتصادی منطقه دیدار كردند.

این جلسه به میزبانی جناب آقای طاهری رییس انجمن سرمایه گذاران و كارآفرینان منطقه آزاد انزلی در شركت تولیدی هپی لند برگزار گردید. سردار ملكی ضمن بازدید از خط تولید شركت هپی لند در جلسه هم اندیشی با فعالان اقتصادی منطقه حضور یافته و در جریان موضوعات و مشكلات آنان قرار گرفتند.

در این جلسه آقای طاهری رییس انجمن سرمایه گذاران و كارآفرینان، آقای مروت پور رییس جامعه بازاریان و بازرگانان، آقای پور رشید و چند نفر از فعالان اقتصادی، موضوعات مرتبط را به اطلاع فرماندهی انتظامی استان گیلان رساندند.

سردار ملكی ضمن تشكر از مدیریت  و پرسنل شركت هپی لند و تولیدكنندگان و بازرگانان منطقه، اعلام حمایت از تولید و تجارت در منطقه آزاد انزلی با هدف حفظ و توسعه اشتغال پایدار و جلوگیری از افزایش مشكلات اجتماعی، تعامل و همكاری دو جانبه از سوی نیروی انتظامی و فعالان اقتصادی را مورد تاكید قرار دادند. همچنین از همكاران خود خواستند كه با تشكل‌های بخش خصوصی منطقه آزاد انزلی جهت هم افزایی بیشتر، جلسات مشترك را به صورت مستمر برگزار کنند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر