یکشنبه, مهر 3, 1401
18.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیکشاورزیکشف انبار گندم احتکار شده در استان اصفهان

کشف انبار گندم احتکار شده در استان اصفهان

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی هشدار داد که اشد مجازات در انتظار محتکران کالاهای اساسی وابسته به دولت و بخش خصوصی خواهد بود.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایرنا، «مسعود امرالهی» در رابطه با کشف گندم احتکار شده در استان اصفهان، اظهار داشت: بازرسان وزارت جهاد کشاورزی طی بازرسی در استان اصفهان و با گزارش‌های واصله در هفته گذشته از احتکار گندم، با همکاری سازمان اطلاعات سپاه با یک اَبراحتکار مواجه شدند.

وی ادامه داد: در یک انبار ۵۰ هزار تن گندم احتکار شده بود که ارزش ریالی پرونده آن که به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع شده، نزدیک به ۵۵۵ میلیارد تومان است.

امرالهی با بیان اینکه محتکرین قوت مردم را هدف قرار داده‌اند، تصریح کرد: بازرسان ما در سراسر کشور با همکاری بازرسین بسیج و دستگاه‌های اطلاعاتی به صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت هستند.

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد: اگر یک کارخانه یا تولیدی اقدام به احتکار کالایی کند، بازرسان وزارت جهاد کشاورزی بدون هیچ مماشات برخورد قانونی را با آن‌ها انجام می‌دهد و اشد مجازات را برای محتکران کالاهای اساسی وابسته به دولت و بخش خصوصی اجرا خواهیم کرد.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر