دوشنبه, مهر 11, 1401
26.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشبسته اینترنتی رایگان برای سه دهک درآمدی

بسته اینترنتی رایگان برای سه دهک درآمدی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به سه دهک درآمدی پایین جامعه که یارانه ۴۰۰ هزار تومانی دریافت می کنند، بسته اینترنتی رایگان ارائه می‌شود.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) دولت اظهار داشت: برای سه دهک درآمدی پایین جامعه بسته اینترنتی رایگانی را فراهم کردیم. هموطنانی که مشمول هستند باید به درگاه ملی خدمات هوشمند به آدرس my.gov.ir مراجعه کنند. سپس شماره تلفن دلخواه خود را ثبت می‌کنند و بر روی همان شماره تلفن، حال از هر اپراتوری باشد، یک بسته اینترنتی رایگان برایشان فعال می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که مدت استفاده از این بسته چقدر است، تصریح کرد: دائمی خواهد بود، البته بسته ها چهار ماهه هستند، اما به صورت دائمی هر چهار ماه یکبار برقرار می‌شود و می‌توانند از آن استفاده کنند.

وزیر ارتباطات ادامه داد: این بسته اینترنتی رایگان به سه دهک درآمدی پایین که معمولا کسانی هستند که یارانه ۴۰۰ هزار تومانی دریافت می کنند، تعلق می‌گیرد. هموطنان با مراجعه به این سامانه می‌توانند چک کرده و این بسته را برای خود فعال کنند.

زارعی پور در ادامه در پاسخ به سوالی در خصوص دلیل کندی سرعت اینترنت با توجه به اینکه شبکه‌هایی مانند فیلیمو و تلوبیون نیز تحت تاثیر آن کند شده‌اند، گفت: اگر مردم در هر جا کندی سرعت مشاهده کردند با سامانه ۱۹۵ وزارت ارتباطات تماس بگیرند. این سامانه به صورت شبانه روزی پاسخگو است. همچنین در سایت وزارتخانه، موضوع را بررسی می‌کنیم.

وی در پایان افزود: اما کندی کلی اینترنت طی دو سه روز گذشته به دلیل قطعی‌های گسترده‌ای که طی دو، سه شب داشتیم رخ داد که برطرف شده است. اما اگر موردی در جایی مشکلی داشت سامانه ۱۹۵ وزارتخانه به صورت شبانه روزی آماده است تا گزارشات مربوطه را دریافت کنند. دوستان خیلی سریع موضوع را پیگیری و بررسی کرده و به متقاضیان پاسخگو خواهند بود.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر