سه شنبه, آذر 8, 1401
13.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبانک و بیمهبانک رسالت دارای بیشترین رشد قیمت سهام بانکی

بانک رسالت دارای بیشترین رشد قیمت سهام بانکی

در آخرین روز کاری هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاخص سهام بانک‌ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه تغییرات اندکی به خود دید.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از چابک آنلاین، بیشترین افت قیمت سهام بانکی و موسسات اعتباری حاضر در بورس به نماد بانک اقتصاد نوین با کاهش ۲.۵۲ درصد رسید و کمترین افت به نماد بانک پاسارگاد با کاهش ۰.۱۱ درصد اختصاص یافت.

همچنین بیشترین افت قیمت سهام بانکی و موسسات اعتباری حاضر در فرابورس به نماد بانک سامان با کاهش ۲.۵۵ درصد اختصاص یافت و کمترین افت هم متعلق به نماد بانک گردشگری با کاهش ۰.۲۷ درصد بود.

بیشترین رشد قیمت سهام بانکی و موسسات اعتباری حاضر در بورس به نماد بانک خاورمیانه با افزایش ۱.۶ درصد تعلق گرفت. کمترین رشد به نماد بانک کارآفرین با افزایش ۰.۲۲ درصد اختصاص یافت.

بیشترین رشد قیمت سهام بانکی و موسسات اعتباری حاضر در فرابورس به نماد بانک قرض الحسنه رسالت با افزایش ۲.۹۷ درصد رسید و کمترین رشد به نماد بانک دی با افزایش ۰.۹ درصد اختصاص یافت.

حجم خرید و فروش بانک پاسارگاد در روز جاری برابر بود. در روز جاری از میان ۱۵ بانک و موسسه اعتباری فعال در بورس و فرابورس تهران، نماد ۱۰ بانک و موسسه اعتباری قرمز پوش و نماد ۵ بانک و موسسه اعتباری سبزپوش شد.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر