سه شنبه, مهر 12, 1401
20.5 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشاعلام آمادگی سازمان تامین اجتماعی برای پرداخت های جبرانی به عنوان متناسب‌سازی...

اعلام آمادگی سازمان تامین اجتماعی برای پرداخت های جبرانی به عنوان متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آمادگی سازمان تامین اجتماعی برای پرداخت‌های جبرانی به عنوان متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایرنا، محمد هادی زاهدی وفا افزود: میزان افزایش حقوق بازنشستگان توسط هیات دولت تصویب شده و این مصوبه تصمیم شخصی نیست. رئیس جمهور، معاون اول و نیز دیگر اعضای دولت همواره مدافع حقوق و منافع اقشار مختلف جامعه هدف این وزارتخانه بوده‌اند. بعضی اظهارنظرها و نقل قول‌های منتسب به ایشان که بعضا در فضای مجازی منتشر می شود، صحت ندارد.

وی ضمن تأکید بر اینکه در تصمیمات دولت باید حتما همه جنبه های اقتصادی، اجتماعی و جزئیات حقوقی و کارشناسی لحاظ شود، گفت: در جلسه ای که اواخر خرداد ماه با حضور معاون اول رئیس جمهور، برخی اعضای دولت و نمایندگان بازنشستگان برگزار شد، مقرر شد سازمان تامین اجتماعی در حدود اختیارات خود نسبت به پرداخت های جبرانی به عنوان متناسب سازی حقوق بازنشستگان اقدام کند.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در این مدت تامین بودجه و اقدامات فنی و نرم افزاری درخصوص جبران این مبالغ صورت گرفته، تاکید کرد: اعضای جلسه و ذینفعان این موضوع را پذیرفته و درباره آن به توافق رسیده‌اند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر