یکشنبه, مهر 3, 1401
18.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشبورس در یک محدوده مشخص در حال رفت و برگشت!

بورس در یک محدوده مشخص در حال رفت و برگشت!

بورس در تمام هفته‌ای که گذشت در یک مسیر مشخص در حال رفت و آمد بود؛ به طوریکه شاخص کل بورس هرگز از یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد پایین تر نرفت و از یک میلیون و ۵۱۱ هزار واحد نیز عبور نکرد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، ظاهراً حفظ کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد برای شاخص کل بورس اهمیت زیادی پیدا کرده است. در هفته  گذشته هر روزی که شاخص نزولی بود و به مرز یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد نزدیک می‌شد، در روز بعد صعودی بی جان اتفاق می‌افتاد. البته این صعود در روز بعد مججد جای خود را به روند نزولی می ‌داد.

بر این اساس در روز شنبه شاخص کل بورس ۱۲ هزار و ۸۳ واحد کاهش یافت و در رقم یک میلیون و ۵۰۱ هزار واحد ایستاد.  در روز یکشنبه شاخص کل بورس در ساعات میانی معاملات تا رقم یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد هم سقوط کرد اما در ساعات پایانی توانست روندی صعودی به خود بگیرد و در نهایت با ۱۳۴۶ واحد افزایش به رقم یک میلیون و ۵۰۲ هزار واحد رسید.

شاخص کل بورس در روز دوشنبه با ۴۱۷۰ واحد صعود به رقم یک میلیون و ۵۰۷ هزار واحد رسید و در روز سه شنبه نیز ۳۸۷۰ واحد افزایش یافت و در رقم یک میلیون و ۵۱۱ هزار واحد آرام گرفت. اما عمر این صعود کوتاه بود و این بازار درحالی به تعطیلات پایان هفته رفت که شاخص کل در روز چهارشنبه با ۸۴۷۷ واحد سقوط تا رقم یک میلیون و ۵۰۲ هزار واحد کاهش یافت.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر