دوشنبه, مهر 11, 1401
26.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیگردشگریطرح آزادسازی سواحل در گیلان به نتیجه رسید

طرح آزادسازی سواحل در گیلان به نتیجه رسید

معاون امور مجلس رئیس جمهور گفت: خوشبختانه با همکاری و مساعدت تمام دستگاه‌های دولتی و نظامی، طرح آزادسازی سواحل به نتیجه رسید.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ سید محمد حسینی، معاون رئیس جمهور به همراه هیات همراه در بازدید از ساحل چاف و چمخاله با اشاره به طرح آزادسازی سواحل، گفت: اگر به نفع مسائل ملی کوتاه بیاییم قادر به انجام کار‌های بزرگی خواهیم بود. خوشبختانه همه دستگاه‌های دولتی و نظامی برای به نتیجه رسیدن طرح آزادسازی سواحل کمک کردند.

سیدمحمد حسینی بررسی روند پیشرفت طرح‌ها به ویژه آزادسازی سواحل در گیلان را از اهداف سفر به استان عنوان کرد و افزود: تاکید رئیس جمهور این است که اقداماتی با محوریت وزارت کشور انجام گیرد تا چارچوب‌های فرهنگی در سواحل رعایت شود.

وی با اشاره به سفر گردشگران به گیلان، اضافه کرد: می‌توان برنامه‌های متعدد فرهنگی مانند جشنواره‌هایی را در مناطق ساحلی برگزار کرد که استقبال مردم را به همراه داشته باشد.

فرماندار شهرستان لنگرود هم در این مراسم درباره آزادسازی سواحل ضمن اشاره به آزادسازی حریم ۶۰ متری به دستور رئیس جمهور و اهتمام استاندار، گفت: مدیران شهری و شهر چاف و چمخاله تلاش کردند تا بتوانیم سواحل را با ایجاد طرح‌های سالم سازی دریا را برای استفاده آقایان و خانم‌ها به طول ۳ کیلومتر، با رعایت نکات ایمنی، موازین شرعی و بهره گیری از برنامه‌های فرهنگی برای استفاده مردم و گردشگران آماده کنیم.

محمدرضا جلالی با اشاره به حضور منجیان غریق برای حفظ جان گردشگران، از مردم خواست فقط در محدوده طرح‌های سالم سازی دریا شنا کنند و در پایان به مردم توصیه کرد: از غرفه‌های صنایع دستی شهرستان لنگرود هم بازدید داشته باشند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر