دوشنبه, مهر 11, 1401
26.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشبرگزاری آئین افتتاحیه یازدهمین جشنواره مد و لباس فجر

برگزاری آئین افتتاحیه یازدهمین جشنواره مد و لباس فجر

جشنواره بین المللی مد و لباس فجر همراه با رونمایی از سامانه شیما، شنبه ۱۸ تیر، کار خود را با حضور دبیر شورای فرهنگ عمومی و جمعی از نمایندگان و مسئولان آغاز می‌کند.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری مهر، یازدهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر به عنوان یکی از رویدادهای مهم در حوزه مد و لباس کشور، کار خود را از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز کرد.

در طول برگزاری این رویداد، از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای فراکسیون‌های فرهنگی، اجتماعی، صنایع، اعضای هنر صنعت پوشاک و اهالی سبک پوشش و مد کشور و عموم علاقه مندان دعوت شده است تا در این دوره از جشنواره، حضور داشته باشند و از آخرین دستاوردها، آثار و پیشرفت‌های هنر صنعت پوشاک و سبک پوشش ایرانی اسلامی بازدید کنند.

این دوره جشنواره مد و لباس فجر با حضور سید مجید امامی، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور و مسئول ساماندهی مد و لباس و حضور مقامات فرهنگی، اجرایی، سیاسی و اقتصادی کشور و همراه با دعوت از محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور، اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، اعضای شورای فرهنگ عمومی کشور، وزرا، هیئت وزیران برگزار می‌شود.

همچنین، در مراسم نمادین افتتاحیه یازدهمین جشنواره مد و لباس فجر و رونمایی از سامانه شیما، نمایندگان مجلس و معاونان و مدیران ستادی وزارت، اعضای شورای فرهنگ عمومی، شورای عالی انقلاب فرهنگی و همچنین مسئولان کشوری و لشکری حضور خواهند داشت.

گفتنی است امسال این رویداد فرهنگی هنری به میزبانی برج میلاد برگزار خواهد شد.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر