سه شنبه, خرداد 16, 1402
23.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیتجارتهیأت تجاری ایران عازم صربستان شد

هیأت تجاری ایران عازم صربستان شد

هیأت تجاری ایران به سرپرستی معاون وزیر و رییس کل سازمان توسعه تجارت و برای توسعه روابط تجاری عازم صربستان شد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری مهر، هیأت تجاری ایران به سرپرستی معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت و به منظور توسعه روابط تجاری عازم صربستان شد. این سفر پنج روزه با هدف توسعه همکاری‌های دوجانبه، پیگیری موضوعات مطرح شده در کمیسیون مشترک دوجانبه و برنامه‌ریزی برپایی دور بعدی اجلاس این کمیسیون در ایران و توسعه مناسبات تجاری صورت پذیرفت.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده، در روز اول این سفر همایشی در اتاق بازرگانی صربستان برگزار خواهد شد. در این همایش ضمن معرفی فرصت‌های تجاری دو کشور، جلسات مذاکرات دوجانبه بین تجار دو کشور نیز برگزار می‌شود.

همچنین در سفر هیأت تجاری ایران پیمان پاک، دیدارهایی با مسئولان عالی‌رتبه صربستان از جمله وزیر امور خارجه، وزیر کشاورزی، وزیر معدن و انرژی، قائم مقام وزارت تجارت و وزارت دارایی صربستان خواهد داشت.

در سفر هیأت تجاری ایران نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران، رئیس اتاق بازرگانی قزوین و جمعی از تجار در حوزه‌های مختلف از جمله تجهیزات پزشکی، گردشگری، صنایع غذایی، محصولات آرایشی بهداشتی، مواد اولیه پلیمری و کامپاند، فرتیلایزر و اوره، پارافین، مبلمان و صنایع چوب، بذر و سم و کود، محصولات کشاورزی، فناوری اطلاعات، محصولات دانش بنیان معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران را همراهی می‌کنند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر