سه شنبه, مهر 4, 1402
18.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشفرصت حضور شرکت های دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه تجهیزات پزشکی هندوستان

فرصت حضور شرکت های دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه تجهیزات پزشکی هندوستان

شرکت‌های سازنده تجهیزات پزشکی با حضور در بزرگترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی هندوستان به معرفی آخرین دستاوردهای خود می‌پردازند.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، شرکت های دانش بنیان ایرانی می‌توانند در نمایشگاه تجهیزات پزشکی هندوستان شرکت کنند. این نمایشگاه که در تاریخ ۲۶ تا ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ در دهلی نو هندوستان برگزار می‌شود، برترین نمایشگاه این کشور در تامین نیازهای فناورانه و تجهیزاتی بیمارستان‌ها، مراکز بهداشتی و کلینیک‌ها به شمار می‌رود. در این نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های کشورهای مختلف به نمایش گذاشته می‌شود.

این فرصت در اختیار شرکت های دانش بنیان ایرانی هم قرار گرفته تا بتوانند در این رویداد جهانی مشارکت داشته باشند.

به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی معاونت علمی ریاست‌جمهوری، مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در همکاری مشترک با صندوق نوآوری و شکوفایی، امکان حضور شرکت های دانش بنیان و خلاق فعال در حوزه پزشکی را در این رویداد فراهم کرده ‌است. این شرکت ها می‌توانند آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود را در پاویون شرکت‌های ایرانی به نمایش بگذارند و با بازار جهانی این حوزه هم آشنایی پیدا کنند.

این نمایشگاه در حوزه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی برگزار می‌شود که برای شرکت‌های متقاضی، مزایایی چون حضور در نشست‌های رودررو و مذاکرات تجاری به همراه دارد. شرکت های دانش بنیان ایرانی با حضور در این نمایشگاه به عرضه محصولات و توانمندی‌های خود در این حوزه‌ها خواهند پرداخت.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر