سه شنبه, مهر 12, 1401
20.8 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیتأسیس آموزشگاه تخصصی خدمات یادگیری فنی و حرفه ای در هلدینگ هپی...

تأسیس آموزشگاه تخصصی خدمات یادگیری فنی و حرفه ای در هلدینگ هپی لند

هلدینگ هپی لند به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پوشاک در کشور بر اساس توانمندی‌های چندساله خود با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مرکز آموزشگاهی تخصصی خدمات یادگیری فنی و حرفه ای در حوزه پوشاک تاسیس کرد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند، این مرکز آموزشگاهی که به صورت تخصصی در حوزه پوشاک آموزش‌های لازم را به متقاضیان ارائه خواهد داد، به مدت پنج سال ‌و تا ۱۴۰۶ دایر خواهد بود.

آموزشگاه تخصصی فنی و حرفه ای هپی لند با هدف ارائه خدمات یادگیری، مهارتی و پرورش نیروی کار متخصص مورد نیاز بنگاه‌های اقتصادی، ارتقاء مهارت‌های عمومی و تخصصی شاغلین تاسیس شده است تا موجبات توسعه راهبری کسب و کار را فراهم کند.

آموزشگاه تخصصی فنی و حرفه ای هپی لند سعی در تربیت کارآموزان تخصص های مختلف در حین تولید دارد تا بلافاصله پس از فراغت از دوره آموزشی بتواند وارد بازار کار و اشتغال شود.

مدیریت مجموعه هپی لند در نظر دارد با ارائه آموزش‌های لازم نیروهای متخصص حوزه تولید پوشاک را افزایش دهد تا نیاز بنگاه‌های اقتصادی پوشاک را تا حد زیادی برطرف سازد.

این آموزشگاه با پرورش نیروهای متخصص و بکارگیری این نیروها در بخش‌های مختلف بنگاه‌های اقتصادی علاوه بر کاهش بیکاری، بر دانش و تخصص نیروهای کار فعال در بنگاه‎های اقتصادی نیز خواهد افزود.

مهارت آموزی در دنیای امروز از الزامات توسعه اقتصادی و شرط لازم برای نگهداری ساختار پیچیده توسعه اجتماعی، اقتصادی و مدنی به شمار می‌رود.

تأسیس آموزشگاه تخصصی

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر