سه شنبه, مهر 4, 1402
20.4 C
Rasht
خانهبازارگردینفت و انرژیپاداش صرفه جویی برای بیش از ۱۱ میلیون مشترک برق

پاداش صرفه جویی برای بیش از ۱۱ میلیون مشترک برق

طبق اعلام معاون هماهنگی توزیع توانیر، از بین ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار قبض صادر شده، به حدود ۴۰ درصد از مشترکان (۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار مشترک) پاداش صرفه جویی تعلق گرفت.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری مهر، حمیدرضا پیرپیران ضمن اشاره به بهره مندی مشترکان برق از پاداش صرفه جویی، اظهار داشت: امسال نگاه وزارت نیرو بر طرح‌های مشوق محور و جلب همراهی مردم استوار بود.

وی ادامه داد: امروز به دلیل گرمای هوا، نیاز مصرف برق به ۶۹ هزار و ۵۰۰ مگاوات رسید که نسبت به روزهای گذشته افزایش نشان می‌دهد.

معاون هماهنگی توزیع توانیر خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی همراهی مردم برای گذر از این روزهای گرم و تامین برق پایدار بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

پیرپیران از مردم خواست تا با حفظ این روند و تداوم همراهی با صنعت برق، پرسنل این صنعت را در مدیریت شبکه سراسری یاری دهند و همچنین از پاداش صرفه جویی بهره مند شوند.

وی افزود: اکنون بیش از ۳۷ میلیون مشترک در حال استفاده از خدمات برق هستند. اگر هر کدام از این مشترکان تنها ۲ لامپ ۱۰ وات LED را خاموش کنند، در عمل یک درصد صرفه‌جویی در مصرف پیک برق را به همراه خواهد داشت.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر