سه شنبه, مهر 12, 1401
25.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشبازدید نماینده مردم انزلی از هلدینگ هپی لند

بازدید نماینده مردم انزلی از هلدینگ هپی لند

نماینده مردم انزلی در مجلس، صبح روز چهارشنبه از نقاط مختلف کارخانه تولیدی هپی لند از جمله بخش طراحی، دوخت، چاپ و... و همچنین کارخانه نوآوری زیرساخت و سایر قسمت‌های آن در منطقه آزاد انزلی بازدید کرد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند، احمد دنیامالی پس از این بازدید با تعدادی از اعضای انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی در خصوص مشکلات موجود و راهکارهای رفع موانع به بحث و گفتگو پرداخت.

نماینده انزلی در حاشیه این بازدید در خصوص نکات برجسته این مجموعه گفت: هلدینگ هپی لند از مجموعه‌های موفق مناطق آزاد کشور به شمار می‌رود که امیدوارم مدیران منطقه آزاد انزلی حمایت بیشتری از سرمایه گذاران و تولید کنندگان از این قبیل داشته باشند .

وی مهمترین ویژگی هلدینگ هپی لند را تعداد کثیر شاغلان این مجموعه عنوان کرد و افزود: یکی از اهداف تشکیل مناطق آزاد در کشور توسعه اشتغال و حل معضل بیکاری بود که این کارخانه توانست در این بخش عملکرد قابل قبولی از خود ارائه دهد .

دنیامالی ویژگی دیگر این مجموعه را استفاده از نوآوری و تکنولوژی‌های نو در تولید و کیفیت اعلام و تاکید کرد: با توجه به سختی کار تولید، کارخانه هپی لند موفقیت‌های بسیاری در این زمینه داشته است. مجموعه‌های تولیدی داخلی که محصولات باکیفیت تولید می‌کنند از امکان صادرات کالا برخوردار می‌شوند و مصرف کننده ایرانی نیز به تولیدکننده داخلی اعتماد می‌کند.

وی اظهار داشت: مدیریت مالی و پولی مجموعه‌های تولیدی پوشاک کار دشواری است و سرمایه در گردش و بازگشت سرمایه در این بخش بسیار سخت خواهد بود؛ لذا ما از مدیریت مناطق آزاد می‌خواهیم موانع را سخت‌تر نکرده و با تسهیل گری موانع را از سر راه تولیدکننده بردارند .

دنیامالی در ادامه با اشاره به اقدامات موثری که در سال گذشته در بخش جلوگیری از قاچاق کالا کشور انجام شده است گفت: با تلاش‌های صورت گرفته توانستیم جلوی قاچاق کالا و تولیدات بی کیفیت را بگیریم .

وی با یاداوری زحمات و تلاش‌های حاج اصغر امانی اعلام داشتند که انتخاب احمد طاهری بعد از ایشان بهترین انتخاب و شایسته‌ترین بوده است. همچنین با تقدیر از سرمایه گذاران منطقه آزاد فعالیت انجمن سرمایه گذاران را در راستای حل مشکلات فعالان اقتصادی موثر دانست و خاطرنشان کرد: آن‌ها سرمایه خود را در منطقه آزاد سرمایه گذاری کرده‌اند و احمد طاهری با قبول این مسئولیت می‌تواند کمک شایسته‌ای برای جذب سرمایه گذار خارج از کشور به مجموعه منطقه آزاد انزلی باشد. قوه مقننه و نمایندگان مجلس نیز می‌توانند از نظرات و مشاوره سرمایه گذاران بخش تولید استفاده کنند و امیدوارم این انجمن بهتر از گذشته به توسعه بخش تولید منطقه آزاد کمک کند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر