پنجشنبه, شهریور 30, 1402
20.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبورسریزش مجدد بورس!

ریزش مجدد بورس!

ظاهراً روزهای سبز بازار سرمایه دوام چندانی ندارد و خیلی زود جای خود را به روزهای قرمز می‌دهد. پس از یک روز معاملاتی نسبتاً مثبت، امروز دوباره شاهد روند نزولی شاخص کل بورس بودیم.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز با ۹۶۳۵ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۴۶۳ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل با معیار هم وزن هم ۴۳۳۸ واحد ریخت و در رقم ۴۰۰ هزار و ۱۴۷ واحد ایستاد. در این بازار ۳۰۵ هزار معامله به ارزش ۳۴ هزار و ۹۶۲ میلیارد ریال صورت گرفت.

معدنی و صنعتی گل گهر، توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، توسعه معادن و فلزات و پتروشیمی نوری نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل پالایش نفت اصفهان، پالایش نفت بندرعباس و پالایش نفت تهران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس داشتند.

شاخص کل فرابورس هم امروز ریزش ۲۳۳ واحدی را تجربه کرد و در رقم ۱۹ هزار و ۱۸۱ واحد آرام گرفت. در این بازار ۱۴۹ هزار معامله انجام شد که ۱۶ هزار و ۸۲۵ میلیارد ریال ارزش داشت.

سنگ آهن گوهرزمین، پلیمر آریاساسول، پتروشیمی زاگرس، پالایش نفت لاوان، فولاد هرمزگان جنوب و بهمن دیزل نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و بیمه پاسارگاد نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی این بازار گذاشتند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر