سه شنبه, شهریور 28, 1402
17.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیصنعتبرگزاری چهارمین نمایشگاه فارمکس خاورمیانه در ایران مال

برگزاری چهارمین نمایشگاه فارمکس خاورمیانه در ایران مال

چهارمین نمایشگاه بین المللی فارمکس خاورمیانه همزمان با روز داروساز و روز پزشک از یکم تا چهارم شهریور ماه در مجتمع  نمایشگاهی ایران مال به عنوان بزرگترین و مدرنترین مرکز برگزاری رویدادهای کشور برگزار می‌شود.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از تیترکوتاه، با توجه نامگذاری سال ۱۴۰۱ توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال “تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی”، مدیران اجرایی چهارمین نمایشگاه فارمکس در نظر دارند بیش از ۱۰۰ برنامه آموزشی تخصصی متنوع در حوزه صنعت داروسازی ایران در راستای تحقق این شعار و به منظور به روزرسانی و توانمندسازی صنایع دارویی کشور برگزار کنند.

از آنجاییکه این دوره از نمایشگاه فارمکس با روز داروساز و پزشک همزمان شده است، برگزاری همایش ویژه روز داروساز با حداکثر امتیاز بازآموزی از دیگر برنامه‌های این رویداد بین المللی دارویی به حساب می‌آید.

علاوه بر این، برپایی اتاق تکنولوژی، جشنواره Pharmex Awards، برگزاری نشست‌های B2B، نشست‌های انتقال تجربه، برگزاری عصرانه کاری غرفه داران و… از دیگر برنامه‌های جانبی نمایشگاه فارمکس ۲۰۲۲ است. علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی رویداد بین المللی فارمکس به نشانی Pharmex.me مراجعه کنند یا با دبیرخانه نمایشگاه به شماره‌های ۸۸۹۱۵۹۳۳- ۸۸۹۱۵۹۴۲ تماس حاصل کنند.

گفتنی است که در چهارمین نمایشگاه فارمکس، همه حوزه‌های فعال در تمامی زنجیره تامین صنعت داروسازی ایران مشارکت دارند و فرصت مناسبی برای تبادل دانش فنی و انتقال تجربیات محسوب می‌شود.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر