دوشنبه, خرداد 15, 1402
22 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیبرگزاری چالش شناخت مدیر پیشرو در کافه کارآفرینی

برگزاری چالش شناخت مدیر پیشرو در کافه کارآفرینی

چالش شناخت مدیر پیشرو، روز سه شنبه چهارم مرداد ماه جاری در کافه کارآفرینی با حضور امین میر رسالت پناهی در اقامتگاه بومگردی ماهسو برگزار شد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند، این اجلاس مدیران ارشد و میانی سازمان ها، در یک فضای گرم و صمیمی برگزار شد و مدیران با همفکری هم، رفع چالش‌های مرتبط با شغل خود را با یکدیگر به اشتراک گذاشتند.

امین میر رسالت پناهی در این همایش به لزوم شناخت افراد اشاره کرد و افزود: در محیط کار باید ابتدا خود را شناخته و نقاط ضعف خودتان را بپذیرید و سپس رفع موانع را در دستور کار خود قرار دهید .

وی اضافه کرد: در صورت شناخت کامل خود با نقاط ضعف‌هایی همچون عادت‌های گفتاری و رفتاری بی جهت و… آشنا می‌شوید و می‌توانید این آسیب‌ها را به تنهایی حل کنید.

حدالامکان از سندروم پاریس دور بمانید!

میر رسالت پناهی با بیان اینکه حدالامکان از سندروم پاریس دور بمانید، اظهار داشت: سندروم پاریس به ضعف افرادی که مدام در محیط کار حرف می‌زنند و خودبزرگ بینی دارند اشاره دارد که این امر ناشی از سابقه حضور آن‌ها در سازمان است. این افراد به زیردستان کم سن و سال و افراد مبتدی اعتمادی ندارند و مدام قضاوت می‌کنند.

وی تاکید کرد: از مدیران انتظار می‌رود در مقابل افرادی که سندرم پاریس دارند درگیر جزئیات نشوند و کارها را به مدیران رده پایین تر هدایت کنند. برای مثال برگه مرخصی نباید زیر دست مدیران عامل شرکت‌ها باشد و مدیران متخصص هم نباید در کار بقیه دخالت کنند و هیچ بخشی بر بخش دیگر برتری ندارد.

میر رسالت پناهی تصریح کرد: شناخت و الگو شناختی ما از افراد در برقراری ارتباط بسیار موثر است. ما در الگو ارتباطی سه (مَن) داریم: من کودک، من بالغ، من والد که بهترین شیوه الگو رفتاری ارتباط دو من بالغ است.

وی خاطرنشان کرد: برای برخورد با پرسنل باید بیان شیوا، رسا و بدون لحن دستوری باشد و در مقابل کارمندان هم نباید توقع داشته باشد تمام کارهای خوب و عالی آن‌ها مورد تمجید واقع شود .

وی از مدیران میانی خواست: شاخص مناسبی داشته باشید و به تمام پرسنل خود یادآور شوند با در کنار هم قرار گرفتن می‌توان به موفقیت‌های بزرگ دست یافت .

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر