سه شنبه, خرداد 16, 1402
20.8 C
Rasht
خانهبازارگردیبانک و بیمهتسهیلات ویژه بانک کشاورزی برای حمایت از آبزی پروری

تسهیلات ویژه بانک کشاورزی برای حمایت از آبزی پروری

بانک کشاورزی به منظور طرح مردمی سازی یارانه‌ها و برای حمایت از آبزی پروری، در قالب «شیلا کارت» وام 200 میلیون تومانی پرداخت می‌کند.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از کاماپرس، افرادی که متقاضی دریافت وام 200 میلیون تومانی شیلا کارت هستند باید در حوزه شیلات و آبزی پروری فعال باشند. وام شیلا کارت با نرخ 12 درصد برای حمایت از آبزی پروری ارائه می‌شود. البته متقاضیان این تسهیلات امکان درخواست برای مبالغ بالاتر را نیز دارند، ولی نرخ سود آن بیشتر خواهد بود.

بانک کشاورزی به طرح‌های پرورش ماهی در قفس توجه ویژه‌ای دارد و پرداخت تسهیلات به این قبیل طرح‌ها را در اولویت گذاشته است.

این بانک از ابتدای سال 1400 تا پایان خردادماه امسال بیشتر از 2 هزار فقره از تسهیلات شیلا کارت را به واجدان شرایط پرداخت کرد. آمار و اطلاعات موجود نشان می‌دهد تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی برای حمایت از آبزی پروری در سه ماهه اول سال جاری نسبت به همین زمان در سال گذشته 108 درصد افزایش یافته و این موضوع به استفاده بهینه از منابع و توسعه پایدار بخش کشاورزی کمک کرده است.

مختصری از بانک کشاورزی

بانک کشاورزی از سال‌های گذشته با نام دیگری در بخش بانکی فعالیت می‌کرد. اما سال 1332 با عنوان فعلی به فعالیت خود ادامه داد. این بانک هم اکنون از هزار و 817 شعبه داخلی و 50 شعبه خدمات ارزی و بین المللی برخوردار است و به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهد.

در حال حاضر بانک کشاورزی در چارچوب قراردادهای اسلامی و طرح‌های تسهیلاتی مانند بانوی ایرانی، آتیه طلایی، حامی گندم و… به مشتریان واجد شرایط وام پرداخت می‌کند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر