یکشنبه, مهر 3, 1401
18.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیصنعتخسارت سیل به ۸ واحد صنعتی در شهرک صنعتی عباس آباد تهران

خسارت سیل به ۸ واحد صنعتی در شهرک صنعتی عباس آباد تهران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران گفت: در پی وقوع سیل به هشت واحد صنعتی در شهرک صنعتی عباس آباد خسارت وارد شد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از گسترش نیوز، سعید صادقی از خسارت به هشت شرکت در شهرک صنعتی عباس آباد خبر داد و گفت: خسارت چهار شرکت قابل توجه بوده است. به طوری که دیوار واحد ریخته و بخش نگهبانی تخریب شده، اما خسارت بقیه قابل توجه نیست. البته اکثر واحدها دارای بیمه هستند که وضعیت آن‌ها صورتجلسه شده و منتظر بازدید مسئولان بیمه و تعیین میزان خسارت خواهیم بود.

همچنین به گفته وی سیل اراضی بالادست را شسته و علاوه بر دیوارهای تخریب شده، گل و لای وارد خیابان‌ها شده بود. اما از روز پنجشنبه امکانات سخت افزاری و منابع انسانی برای پاکسازی در اختیار این شهرک قرار گرفت‌.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران با بیان اینکه شهرک صنعتی پایتخت هم امروز دچار سیل شده، تصریح کرد: در این شهرک به واحدی آسیب نرسید، اما گل و لای زیادی در خیابان‌ها وجود دارد که به سد چنداب در سمنان برمی‌گردد. البته اطلاعی از وضعیت سد نداریم.

به خاطر سیستم دفع آب‌های سطحی، بیشتر آب‌ها داخل شهرک نیامده و اطراف آن خارج شده، اما گل و لای داخل شهرک موجود است. البته نیروهای همان شهرک و شرکت شهرک‌ها، ماشین آلات فراهم کردند و پاکسازی در دست اجرا است. ظرف دو تا سه روز آینده شهرک صنعتی پایتخت کامل پاکسازی خواهد شد و شهرک صنعتی عباس آباد هم پیشرفت خوبی داشته و مشکلی برای رفت و آمد نداشته است‌.

به گفته وی برق شهرک صنعتی عباس آباد بخاطر رعایت مسائل ایمنی قطع بود که حالا برطرف شده است. امروز هم احتمالا شهرک پایتخت تعطیل باشد، اما اگر بارندگی ادامه پیدا نکند، این شهرک هم فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر