یکشنبه, مهر 3, 1401
18.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیگردشگریساخت هتل و مجتمع گردشگری توسط سرمایه گذار قطری‌ در عسلویه

ساخت هتل و مجتمع گردشگری توسط سرمایه گذار قطری‌ در عسلویه

رئیس مرکز تجارت جهانی ایران گفت: در هفته دولت امسال سرمایه گذار قطری ساخت یک هتل و مجتمع گردشگری را در روستای "کنار خیمه" شهرستان عسلویه آغاز می‌کند.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایرنا، محمد رضا سبزعلیپور در دیدار با استاندار بوشهر ضمن اشاره به ساخت هتل و مجتمع گردشگری توسط سرمایه گذار قطری افزود: این استان یکی از شریان‌های اصلی اقتصاد کشور به حساب می‌آید. رشد، شکوفایی و نوسازی اقتصاد این استان اعم از صنعت به ویژه در میدان‌های نفت و گاز و پتروشیمی، کشاورزی و شیلات نقشی مهم در رشد و توسعه اقتصاد ایران دارد.

وی ادامه داد: سرمایه گذاران داخلی و خارجی در صورت آشنایی با جایگاه ارزشمند استان بوشهر، با توجه به استقبال مسئولان این استان، به طور قطع سرمایه خود را به این استان می‌آورند.

استاندار بوشهر گفت: ظرفیت توسعه استان بوشهر در چند حوزه صنعت، تجارت، کشاورزی و گردشگری تعریف شده که باید برای استفاده و جذب سرمایه گذاران معرفی شود.

احمد محمدی زاده در پایان تأکید کرد: آغوش مقامات و مردم خونگرم استان بوشهر به روی تمام سرمایه گذاران داخلی و خارجی باز است. وی از کارآفرینان و سرمایه گذاران خواست تا بوشهر را شهر و خانه دوم خود بدانند و این استان را هم یکی از هدف‌های سرمایه گذاری به شمار آورند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر