سه شنبه, آذر 8, 1401
13.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیمعدنسامانه گزارش فساد و شکایات حوزه معدن و صنایع معدنی راه اندازی...

سامانه گزارش فساد و شکایات حوزه معدن و صنایع معدنی راه اندازی شد

به گفته مدیرکل حراست سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران سامانه گزارش فساد و شکایات در حوزه معدنی و صنایع معدنی راه اندازی شد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری مهر محمدعلی صوفی درباره راه اندازی سامانه گزارش فساد و شکایات در حوزه معدن و صنایع معدنی گفت: حسب فرمایش و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) در خصوص مقابله با فساد و برخورد با مفسد و همچنین برنامه‌ها و راهبردهای دولت مردمی جمهوری اسلامی ایران، دفتر مرکزی حراست سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران سامانه گزارش فساد و شکایات را راه‌اندازی کرد.

وی افزود: این سامانه به منظور گسترش زمینه مشارکت مردمی در امر نظارت همگانی، پیشگیری از بروز تخلف، ارتقای سلامت نظام اداری، مقابله با فساد و توسعه فرهنگ قانونمداری و بهره‌گیری از توان علمی، تخصصی و اطلاعاتی اشخاص راه اندازی گردیده است.

صوفی تاکید کرد: هدف از راه اندازی سامانه گزارش فساد و شکایات، افزایش اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی و صیانت از سلامت نظام اداری، ترویج فرهنگ شفافیت و جلب مشارکت عمومی در پذیرش مسئولیت اجتماعی است.

مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان ایمیدرو در ادامه اظهار داشت: لینک ارسال گزارش فساد و شکایات هم اکنون در سامانه ایمیدرو فعال است. همه عزیزانی که در حوزه اداری و اقتصادی، فسادی را مشاهده کردند می‌توانند گزارش آن را از طریق سامانه فوق به طور مستقیم به این دفتر مرکزی بفرستند.

وی ادامه داد: علاوه بر این، همه گزارشگران می‌توانند پس از ثبت گزارشات، در بازه‌های زمانی مختلف، روند طی شده گزارش خود را در سامانه ببینند و از اقدامات صورت گرفته باخبر شوند.

برای ورود به سامانه گزارش فساد و شکایات حوزه معدن و صنایع معدنی به این لینک مراجعه و از طریق پنل سامانه گزارش فساد و شکایات وارد شده و گزارشات خود را ارسال کنید.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر