یکشنبه, مهر 3, 1401
18.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبورسکاهش ۱۷ هزار واحدی شاخص کل بورس

کاهش ۱۷ هزار واحدی شاخص کل بورس

ظاهرا هیچ امیدی به بازگشت بازار سرمایه به روند صعودی نیست. امروز هم در ادامه روند نزولی بازار سهام، شاخص کل بورس بیش از ۱۷ هزار واحد ریخت.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز با کاهش ۱۷ هزار و ۳۵۳ واحدی در رقم یک میلیون و ۴۲۳ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم وزن نیز ۷۲۴۱ واحد کاهش یافت و در رقم ۱۷۹ هزار و ۹۷۵ واحد قرار گرفت. معامله‌گران این بازار ۳۰۰ هزار معامله به ارزش ۳۶ هزار و ۲۱ میلیارد ریال انجام دادند.

پتروشیمی فناوران، پالایش نفت اصفهان، معدنی و صنعتی گلگهر، سرمایه گذاری تامین اجتماعی، پالایش نفت تبریز و پتروشیمی نوری نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل فولاد مبارکه اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سهام هم شاخص کل فرابورس با ۱۷۸ واحد کاهش در رقم ۱۸ هزار و ۷۳ واحد آرام گرفت. در این بازار ۱۳۷ هزار معامله انجام پذیرفت که ۱۰۰ هزار و ۲۹۸ میلیارد ریال ارزش داشت.

بیمه پاسارگاد، پتروشیمی زاگرس، پالایش نفت لاوان، تولید نیروی برق دماوند، فرابورس ایران، پالایش نفت شیراز و گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر