سه شنبه, آذر 8, 1401
13.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشتأمین اعتبار شرکت های دانش بنیان اردبیل

تأمین اعتبار شرکت های دانش بنیان اردبیل

به گفته رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل، شرکت های دانش بنیان اردبیل با هدف رونق تولید و اشتغال از محل تبصره ۱۸ تأمین اعتبار شدند.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری مهر، حبیب ابراهیم پور ظهر پنجشنبه در حاشیه نشست مشترک نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار کرد: برای شرکت های دانش بنیان اردبیل با هدف رونق تولید و اشتغال از محل تبصره ۱۸ تأمین اعتبار صورت گرفت.

وی میزان تخصیص تسهیلات را بیش از ۴۱۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: سهم پارک علم و فناوری در اشتغال پایدار استان مشخص شده است که با پرداخت این میزان تسهیلات فرصت اشتغال ۴۰۰ نفر به صورت مستقیم در استان فراهم می‌گردد.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل از راه اندازی پنج شرکت دانش بنیان در این استان خبر داد و گفت: از اول سال جاری تا کنون پنج شرکت دانش‌بنیان به مجموع شرکت های دانش بنیان استان اضافه شده است.

ابراهیم‌پور ضمن اشاره به ایجاد یک هزار و ۱۶۰ اشتغال در پارک علوم و فناوری ادامه داد: همچنین بیش از ۲۰ میلیارد ریال اعتبار از محل جهش تولید برای راه‌اندازی آزمایشگاه گیاهان دارویی و صنایع غذایی استان تأمین شده است.

وی در پایان افزود: ۵۰ محصول دانش بنیان در این استان در مرحله تولید، فروش و تجاری‌سازی قرار دارد. همچنین ۱۰ میلیارد ریال اعتبار از محل معاونت رئیس جمهور برای راه اندازی مرکز نوآوری گیاهان دارویی و صنعت زنبور در اردبیل تأمین و هزینه شده است.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر