یکشنبه, مهر 2, 1402
23.9 C
Rasht
خانههشتگ مجلسدولت برای واحدهای تولیدی بزرگ شرایط صادرات را فراهم کند

دولت برای واحدهای تولیدی بزرگ شرایط صادرات را فراهم کند

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست شرایط صادرات را برای واحدهای تولیدی بزرگ فراهم کند.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری مهر، غلامرضا منتظری در خصوص حمایت دولت از واحدهای تولیدی بزرگ گفت: ورود سرمایه گذاران به گلستان یکی از راه‌های تقویت صنایع بوده زیرا که تنها با تکیه بر درآمدهای دولت نمی‌توان به همه اهداف استان دست یافت.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به بازدید از شهرک صنعتی آق قلا، افزود: دولت باید شرایط صادرات را برای واحدهای تولیدی بزرگ فراهم کند تا آن ها قادر به توسعه کار خود باشند.

منتظری ادامه داد: گلستان دچار پدیده خام فروشی است. علت اصلی خام فروشی، ضعف صنعت ما است زیرا نتوانسته‌ایم صنایع مرتبط با محصولات کشاورزی خود را ایجاد کنیم.

وی با اشاره به اینکه مزیت اصلی گلستان کشاورزی است، افزود: وابستگی به کشاورزی بدان معنا نیست که به صنعت بی نیاز باشیم. باید برای صنایع مختلف به خصوص در حوزه کشاورزی و دامپروری الویت بندی کنیم.

منتظری اظهار داشت: با شناخت فرصت‌های جدید می‌توان باعث ایجاد اشتغال‌های مولد در استان شویم و به این طریق درآمد اقتصادی مردم افزایش می‌یابد. باید تلاش کرد تا به تناسب مزیت‌های استان به بحث کشاورزی توجه کنیم تا به سمت نابودی نرود.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی افزود: به طور مثال در حوزه کشت پنبه نیاز به احیای صنعت از زنجیره تا پوشاک داریم. اگر این اتفاق بیفتد، تحول بزرگی را در استان شاهد خواهیم بود. در این ارتباط با وزیران صحبت‌هایی انجام گرفته که آن‌ها هم از این موضوع استقبال کردند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر