دوشنبه, مهر 3, 1402
19 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیگردشگریرئیس پلیس راه گیلان: در چهار روز گذشته ۳۰۰ هزار دستگاه خودرو...

رئیس پلیس راه گیلان: در چهار روز گذشته ۳۰۰ هزار دستگاه خودرو به گیلان وارد شده است

بر اساس اعلام رئیس پلیس راه گیلان، از روز پنجشنبه تاکنون ۳۰۰ هزار دستگاه خودرو به گیلان وارد شده و شاهد افزایش ۷۷ درصدی ورودی هستیم.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از تابناک، سرهنگ جاور صفاری رئیس پلیس راه گیلان اظهار داشت: هموطنان از روز پنجشنبه به استان گیلان آمده‌اند. در چهار روز گذشته ۳۰۰ هزار دستگاه خودرو وارد استان شده است.

وی ضمن اشاره به افزایش ۷۷ درصدی ورود خودرو به گیلان نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزود: همچنین در این مدت علیرغم افزایش ورود خودرو، رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی باعث کاهش ۷۷ درصدی جان باختگان در تصادفات شده است.

رئیس پلیس راه گیلان ادامه داد: از صبح امروز شاهد خروج تدریجی مسافران از استان هستیم. در حال حاضر در محورهای خروجی استان به ویژه رشت – قزوین در محدوده سراوان به امامزاده هاشم ترافیک روانی داریم.

وی خاطرنشان کرد: محدودیت تردد وسائط نقلیه سنگین از هشت صبح روز دوشنبه الی ساعت ۲۴ اعمال می‌شود. توقع داریم رانندگان به ویژه مسافرین که قصد خروج از استان گیلان را دارند، از عجله و شتاب را کنار بگذارند و سفر خود را به ساعات پایانی موکول نکنند. همچنین در حالت خستگی و خواب آلودگی از رانندگی بپرهیزند.

منبعتابناک
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر