جمعه, مهر 8, 1401
26.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبورسشاخص های بورس در مسیر صعود

شاخص های بورس در مسیر صعود

شاخص های بورسی در معاملات امروز بازار سرمایه لباس سبز بر تن کردند و روند صعودی در پیش گرفتند. شاخص کل بیش از ۳۰۰۰ واحد افزایش یافت.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز با افزایش ۳۰۱۹ واحدی در رقم یک میلیون و ۴۵۱ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل با معیار هم وزن هم ۸۰۱ واحد افزایش پیدا کرد و به رقم ۳۹۰ هزار و ۹۴۴ واحد رسید. در این بازار ۳۰۴ هزار معامله به ارزش ۴۹ هزار و ۶۰۱ میلیارد ریال صورت پذیرفت.

فولاد مبارکه اصفهان، سایپا و بانک ملت نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، پالایش نفت بندرعباس، معدنی و صنعتی گلگهر و پالایش نفت اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

در طرف دیگر بازار سهام، شاخص کل فرابورس ۱۰۰ واحد افزایش یافت و در رقم ۱۹ هزار و ۱۵۰ واحد ایستاد. در این بازار ۱۴۵ هزار معامله به ارزش ۱۰۸ هزار و ۲۰۳ میلیارد ریال انجام گرفت.

بیمه پاسارگاد، بانک دی و سرمایه گذاری صبا تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و پتروشیمی زاگرس پالایش نفت لاوان، بهمن دیزل و تولید برق عسلویه مپنا نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس داشتند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر