دوشنبه, مهر 11, 1401
26.9 C
Rasht
خانهبازارگردینفت و انرژیقبض برق رایگان برای ۱۲ درصد مشترکان خانگی

قبض برق رایگان برای ۱۲ درصد مشترکان خانگی

مدیرکل مدیریت مصرف و امور مشترکان توانیر گفت: قبض ۱۲ درصد مشترکان خانگی صنعت برق رایگان شده است.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری ایسنا، عبدالامیر یاقوتی در خصوص قبض برق مشترکانی که مشمول تخفیف پاداش صرفه‌جویی مصرف شده‌اند، اظهار کرد: مشترکانی که سقف الگو را رعایت کرده‌اند و مصرف برقشان نسبت به دوره مشابه سال قبل کاهش داشته، مشمول این طرح می‌شوند و برای آن‌ها مشوق‌هایی درنظر گرفته شده است. یعنی در صورت یک کیلووات ساعت صرفه‌جویی معادل پنج کیلووات ساعت پاداش می‌گیرند.

وی با بیان اینکه مصرف برق ۸۰ درصد مشترکان زیر الگوی مصرف بوده و این تعداد مشترکان می‌توانند مشمول این طرح شوند، گفت: ۱۰ درصد مشترکان بین الگو و یک‌ و نیم برابر الگو مصرف دارند. این دسته از مشترکان نیز می‌توانند با رعایت بیشتر به جمع مشمولان این طرح بپیوندند.

مدیرکل مدیریت مصرف و امور مشترکان توانیر افزود: بنابراین برای ۹۰ درصد مشترکان این فرصت وجود دارد که با کاهش مصرف و رعایت سقف مصرف تا پایان شهریورماه مشمول پاداش صرفه جویی مصرف شوند.

به گفته یاقوتی تاکنون ۴۰ درصد مشترکان مشمول طرح دریافت پاداش صرفه‌جویی مصرف شده‌اند. همچنین حدود ۱۲ درصد مشترکان قبض برق رایگان گرفته‌اند و حتی تعدادی نیز بستانکار هستند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر