سه شنبه, مهر 12, 1401
20.8 C
Rasht
خانههشتگ مجلستفکیک وزارت صمت ضرورت دارد

تفکیک وزارت صمت ضرورت دارد

به اعتقاد نماینده مردم فریدون‌شهر در مجلس شورای اسلامی، برای اینکه مأموریت‌های بخش بازرگانی کشور روی زمین نماند، بهتر است وزارت صمت جدا شود.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری مهر، حسین محمدصالحی دارانی درباره تفکیک وزارت صمت و تشکیل وزارت بازرگانی، گفت: با توجه به اینکه با مشکلات عدیده‌ای در وزارت صمت مواجه هستیم و بسیاری از این مشکلات بعد از ادغام وزارت صنعت، معدن و تجارت هم رتق و فتق نشد، الان مجدداً بحث تفکیک وزارت صمت مطرح شده که ایده خوبی به نظر می‌رسد.

وی بیان کرد: مهم است که وزارت بازرگانی مجدداً تشکیل شود تا مأموریت‌ها و وظایفی که در بخش بازرگانی کشور باید انجام گیرد، به صورت دقیق پیگیری و عملیاتی شود.

نماینده مردم فریدون‌شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ممکن است عده‌ای بگویند این چه شیوه‌ای است که ما مدتی یک وزارتخانه را ادغام می‌کنیم و دوباره آن‌ها را از هم جدا می‌کنیم. در پاسخ به این مسئله باید گفت که یکی از اهداف ادغام وزارت صنعت، معدن و تجارت، کوچک سازی دولت بود که ما به آن اهداف دست نیافتیم و قاعدتاً یک مسیر اشتباه نباید همیشه ادامه پیدا کند.

محمدصالحی گفت: یکسری مأموریت‌های بخش بازرگانی کشور روی زمین مانده است و برای مردم مشکل به وجود آورده که بر این اساس بهتر است تفکیک وزارت صمت انجام شود.

وی گفت: وزارت بازرگانی باید شکل گیرد و ما باید با مدیریت درست و صحیح بتوانیم این وزارتخانه را در جهت اهداف واقعی خودش، توسعه بازرگانی مناسب و رفع مشکلات مردم هدایت کنیم.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر