شنبه, مهر 1, 1402
26.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبورسصعود بی رمق بورس

صعود بی رمق بورس

شاخص کل بورس همچنان بلاتکلیف است و به هیچ عنوان نمی توان روند آن را پیش بینی کرد. بازار سرمایه یک روز معمولی و ناامیدکننده را پشت سر گذاشت.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز ۴۵ واحد افزایش یافت و در رقم یک میلیون و ۴۶۳ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل با معیار هم وزن نیز ۱۷۸۲ واحد افزایش را تجربه کرد و به رقم ۳۹۷ هزار و ۲۳۰ واحد رسید. در این بازار ۳۶۳ هزار معامله به ارزش ۳۵ هزار و ۸۱ میلیارد ریال انجام پذیرفت.

فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و معدنی و صنعتی گلگهر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و بانک ملت، مخابرات ایران و ایران خودرو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس داشتند.

شاخص کل فرابورس امروز با کاهش ۲۰ واحدی در رقم ۱۹ هزار و ۱۸۴ واحد آرام گرفت. در این بازار ۱۷۶ هزار معامله انجام شد که ۱۵۹۲ میلیارد ریال ارزش داشت.

بیمه پاسارگاد، آهن و فولاد غدیر ایرانیان، تولید برق عسلویه مپنا و پویا زرکان آق‌دره نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و پتروشیمی زاگرس، بهمن دیزل و سرمایه‌گذاری صبا تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر