دوشنبه, مهر 11, 1401
23.9 C
Rasht
خانهبازارگردیبانک و بیمهافزایش وام مسکن نخبگان به ۶۰۰ میلیون تومان

افزایش وام مسکن نخبگان به ۶۰۰ میلیون تومان

بر اساس اعلام عضو هیئت مدیره بانک مسکن، وام مسکن نخبگان و استعدادهای برتر به ۶۰۰ میلیون تومان افزایش یافت.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری تسنیم، سید محسن فاضلیان گفت:‌ نقش مسکن در ایجاد آرامش خانوار قابل انکار نیست و مدیران ارشد بانک در خصوص حمایت از موضوع تهیه مسکن تأکید دارند. از این رو سقف وام مسکن نخبگان و استعدادهای برتر به 600 میلیون تومان افزایش یافت.

وی ادامه داد: مطابق مصوبه هیئت مدیره بانک مسکن، برای حمایت بیشتر از فرآیند خرید و ساخت مسکن نخبگان و استعدادهای برتر، مدت بازپرداخت وام مسکن نخبگان نیز 20 سال در نظر گرفته می‌شود.

وی افزود: باتوجه به اهمیت موضوع مدیریت مصرف انرژی در ساخت مسکن، از سال‌های گذشته حمایت از تولید مسکن با فناوری های نوین در دستور کار مدیران ارشد بانک قرار گرفت. بر همین اساس در سیاست‌های اعتباری که هر سال برای مسیر تسهیلات دهی بانک تنظیم می‌شود، این مهم در اولویت اعطای تسهیلات قرار دارد.

وی اضافه کرد:‌با همین رویکرد و به منظور تشویق بیشتر انبوه سازان برای ساخت مسکن با فناوری‌های نوین، میزان تسهیلات برای این دسته از متقاضیان نیز در سال جاری به 600 میلیون تومان افزایش یافته بود.

فاضلیان در پایان تصریح کرد: به طور حتم با ورود شرکت های دانش بنیان به صنایع مرتبط با صنعت استراتژیک مسکن و ساختمان می‌توانیم ضمن ایجاد اشتغال، شاهد افزایش امنیت ساختمان‌های کشور، کاهش مصرف انرژی و افزایش بهره وری باشیم.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر