سه شنبه, مهر 12, 1401
20.5 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیکشاورزینخستین رویداد فناوری های نوین کشاورزی

نخستین رویداد فناوری های نوین کشاورزی

در نخستین رویداد فناوری های نوین کشاورزی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی با جدیدترین روش‌ها و تجهیزات کشاورزی عمودی و کشت هوشمند آشنا خواهید شد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی اعلام کرد: نخستین رویداد فناوری های نوین کشاورزی (NAT) با هدف کلان حمایت از شرکت های دانش بنیان و فعالان حوزه فناوری‌های نوین کشاورزی صبح روز چهارشنبه ۲۶ مردادماه ۱۴۰۱ در خانه نوآوری و فناوری ایران واقع در سالن ۳۷ A محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

در رویداد چهارشنبه، موضوعات با محوریت بذر و کشت بافت گیاهی، زیست فناوری گیاهی، کشاورزی عمودی و کشاورزی دقیق و هوشمند معرفی و بررسی می‌شوند.

مراسم افتتاحیه نخستین رویداد فناوری های نوین کشاورزی از ساعت ۹ تا ۱۱ با سخنرانی خیام نکوئی، معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی برگزار می‌گردد. در ادامه، مدیران، فناوران و فعالان ثاتیرگذار این حوزه دیدگاه‌های خود را ارائه می‌دهند. بررسی فناوری‌های نوین صنعت بذر و صنعت کشت بافت از دیگر برنامه‌های این رویداد خواهد بود.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر