یکشنبه, مهر 3, 1401
18.9 C
Rasht
خانهتحلیل خبریگزارشتفاهم نامه همکاری هلدینگ هپی لند با دانشکده فنی شهید چمران گیلان...

تفاهم نامه همکاری هلدینگ هپی لند با دانشکده فنی شهید چمران گیلان امضا شد

تفاهم نامه همکاری آموزشی، پژوهشی و فناوری صنعت و دانشگاه بین هلدینگ هپی لند و دانشکده فنی شهید چمران گیلان به امضاء رسید.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند، تفاهم نامه همکاری آموزشی، پژوهشی و فناوری صنعت و دانشگاه فی مابین جناب آقای مهندس احمد طاهری مدیرعامل گروه کارخانجات سرزمین شاد و جناب آقای دکتر رسول شمشادی ریاست محترم دانشکده فنی و حرفه ای شهید چمران استان گیلان امضاء شد.

هدف از انعقاد این تفاهم نامه، پرورش تکنسین ماهر صنعتی، استاد مشاور صنعتی، ایجاد کارگروه آموزشی مشترک و تامین نیازهای مرتبط با صنایع نساجی استان گیلان از طریق تربیت و اشتغال نیروی انسانی تحصیلکرده فنی و مهارتی در استان در راستای اجرای بند ۷ فصل ۴ اصل ۴۳ قانون اساسی مبنی بر استفاده از علوم و فنون و تربیت افراد ماهر به نسبت نیاز برای توسعه و پیشرفت اقتصاد کشور در چارچوب تفاهم نامه آموزشی همکاری است.

گفتنی است این تفاهم نامه همکاری با شعار هر کارخانه یک دانشگاه، هر دانشجو یک تکنسین، هر استاد یک مشاور در صورتی امضاء شد که طرفین در خصوص موضوعات ذیل متعهد گشتند تا فاصله علم و مهارت را در بین جوانان و هنرآموزان حرفه نساجی کاهش بدهند:

1- توسعه مشارکت طرف‌ها در جهت تربیت نیروی انسانی ماهر در سطح آموزش عمومی و آموزش عالی در تامین نیازهای مرتبط با صنایع نساجی استان گیلان.

2- افزایش نگرش مثبت و گرایش هنرجویان و دانشجویان استان به صنایع نساجی استان گیلان، کارگزاری اشتغال و راه اندازی کسب و کار دانشجویان دانشگاه.

3- توسعه رشته‌های فنی و مهارتی صنایع نساجی استان گیلان در صنعت استان‌ و دانشکده‌های فنی و حرفه‌ای استان متناسب با نیازهای صنعت مذکور.

4- همکاری در جهت اعتلای مفاهیمی چون کارآفرینی، تجاری سازی، فناوری پیشرفته، بهره‌وری، رقابت پذیری و سایر مفاهیم مشابه بین دانش‌آموزان و هنرجویان و دانشجویان اساتید دانشگاه و صنعتگران.

5- استفاده از ظرفیت‌های آموزشی طرف‌ها به منظور دستیابی به اهداف مشترک.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر