سه شنبه, مهر 12, 1401
21.9 C
Rasht
خانهمناطق آزادانسجام و هم افزایی بخش خصوصی، هدف انجمن سرمایه گذاران و...

انسجام و هم افزایی بخش خصوصی، هدف انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی

در شرایط كنونی كشور، اهمیت بخش خصوصی به عنوان بازوی مشورتی و عملیاتی در مناطق آزاد غیر قابل كتمان است.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از روابط عمومی انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی، در شرایط كنونی كشور، اهمیت بخش خصوصی به عنوان بازوی مشورتی و عملیاتی در مناطق آزاد غیر قابل كتمان است. گواه این ادعا نامگذراری سنوات گذشته با محوریت، صنعت، تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری می‌باشد.

از این رو هیئت مدیره انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی با هدف اثرگذاری بیش از گذشته جهت حل مشكلات فعالان اقتصادی، تسهیل و بهبود وضعیت سرمایه گذاری در منطقه را سرلوحه کار خود قرار داده و در این مسیر گام برمی‌دارد.

با درگذشت رییس فقید انجمن، سردار حاج اصغر امانی، پیشكسوت جبهه اقتصادی و از محبوب‌ترین و خوشنام‌ترین شخصیت‌های منطقه آزاد انزلی، هیئت مدیره جدید انجمن تصمیم گرفتند به پاس خدمات و زحمات ارزشمند این بزرگ مرد تاریخ منطقه آزاد ، جهت اعتلای جایگاه فعالان بخش خصوصی و منطقه،  بیشتر از گذشته تلاش کرده و مسیر رییس فقید انجمن را ادامه دهند.

جهت تحقق این هدف هیئت مدیره انجمن در گام نخست جناب آقای مهندس احمد طاهری مدیرعامل یكی از بزرگترین و قدیمی‌ترین شركت‌های تولیدی منطقه آزاد انزلی را به ریاست انجمن انتخاب نمود و با شكل گیری تركیب هیئت مدیره در ٦ ماه گذشته، ١٠ جلسه داخلی هیئت مدیره و همچنین جلساتی با سرمایه گذاران جدید و بنام کشوری جهت حضور و سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی، جلسه تخصصی با فعالان اقتصادی موجود جهت شناسایی مشكلات و در نهایت سلسله نشست‌هایی با تعدادی از نمایندگان مجلس و مدیران استانی جهت انتقال موضوعات فعالان اقتصادی برگزار کرد.

برخی از موضوعات مهم جلسات مذكور عبارتند از:

– برگزاری مراسم تکریم رییس  فقید  انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی حاج اصغر امانی

– دعوت از سرمایه گذاران ملی و برتر کشور جهت سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی

– جلسه هم اندیشی با رییس مجمع نمایندگان استان گیلان و نماینده مردم شهرستان بندرانزلی در مجلس

– تنظیم لایحه اصلاح قانون کار مناطق آزاد توسط انجمن و پیگیری آن از طریق مجمع نمایندگان گیلان

– تشکیل کارگروه‌های تخصصی جهت بهره گیری بهتر و بیشتر از توانمندی فعالان اقتصادی در راستای اصلاح ساختار موجود

– امضای تفاهم نامه انجمن با بانک رسالت

– برگزاری نشست هم اندیشی با ناظر کل گمرکات استان گیلان

– ایجاد بستر مناسب جهت انسجام، اتحاد و هم افزایی تشکل های خصوصی منطقه آزاد انزلی

هیئت مدیره انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان امید دارد با افزایش اعضاء، تعامل بهتر و بیشتر با مسئولان منطقه آزاد انزلی و استفاده حداكثری از توانمندی‌های فعالان اقتصادی منطقه، بتواند با برنامه ریزی بهتر گام‌های تاثیرگذاری در مسیر كاهش مشكلات فعالان اقتصادی بردارد.

در این راستا هیئت مدیره انجمن دست یاری خود را به سمت تمامی فعالان اقتصادی منطقه بلند می‌نماید و انتظار دارد هر فعال اقتصادی با عضویت در انجمن و تشریك مساعی، هیئت مدیره انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی را در این مسیر یاری دهد.

كارآفرینان منطقه آزاد انزلی

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر