چهارشنبه, مهر 5, 1402
19.8 C
Rasht
خانهبازارگردیبورسبورس سبزپوش شد! آیا بازهم صعودی یک روزه خواهد بود؟

بورس سبزپوش شد! آیا بازهم صعودی یک روزه خواهد بود؟

بازار سرمایه بالاخره تغییر مسیر داد و روزی صعودی را پشت سر گذاشت. امروز برخلاف روزهای گذشته همه شاخص های بورسی به رنگ سبز درآمدند.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس ۶۹۴۸ واحد افزایش یافت و به رقم یک میلیون و ۴۳۱ هزار واحد رسید. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با رشدی ۵۰۳۰ واحدی در رقم ۴۰۱ هزار و ۳۲۷ واحد قرار گرفت. در این بازار ۳۳۹ هزار معامله به ارزش ۳۸ هزار و ۳۱۱ میلیارد ریال صورت پذیرفت.

ملی صنایع مس ایران، پتروشیمی نوری، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان و معدنی و صنعتی گل گهر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس داشتند.

شاخص کل فرابورس هم امروز افزایش ۱۵۱ واحدی را ثبت کرد و با ورود دوباره به کانال ۱۹ هزار واحد در رقم ۱۹ هزار و ۱۴۲ واحد ایستاد. در این بازار ۱۶۵ هزار معامله انجام گرفت که ۵۹ هزار و ۶ میلیارد ریال ارزش داشت.

پلیمر آریا ساسول، فرابورس ایران، آهن و فولاد غدیر ایرانیان، تولید نیروی برق دماوند، تجلی توسعه معادن و فلزات و بانک دی نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل سنگ اهن گهر زمین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر