سه شنبه, مهر 12, 1401
25.9 C
Rasht
خانهاخبار کارآفرینیصنعتنخستین نمایشگاه تحول صنعت خودرو افتتاح شد

نخستین نمایشگاه تحول صنعت خودرو افتتاح شد

امروز صبح با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون صنایع حمل و نقل وزیر صمت مراسم رونمایی و افتتاح نخستین نمایشگاه تحول صنعت خودروی کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

به گزارش کافه کارآفرینی هپی لند و به نقل از ایسنا، منوچهر منطقی- معاون صنایع حمل‌ونقل وزارت صنعت، معدن و تجارت، هدف از برگزاری نمایشگاه تحول صنعت خودرو را تشریح برنامه‌های تدوین شده برای تحول بنیادی صنعت خودرو در دولت سیزدهم عنوان کرد.

وی گفت: این نمایشگاه در زمینه افزایش تولید، افزایش کیفیت، کاهش هزینه‌های تمام شده و ارتقاء رقابت ­پذیری محصولات صنعت خودروی کشور شروع به فعالیت کرده است. نمایشگاه تحول صنعت خودرو تلاش دارد تا با دستیابی به بازارهای صادراتی و حرکت به سمت تحولات فناورانه جدید خودرو در حوزه برقی سازی گام بردارد.

در این مراسم از پلتفرم و محصول خودروی اقتصادی، پلتفرم آفرود ملی، پلتفرم کلاس متوسط و خودروی برقی با داخلی سازی بالای ۵۰ درصد، سامانه مدیریت هوشمند ناوگان خودروی تجاری و چند پلتفرم دیگر توسط سید رضا فاطمی‌امین-وزیر صنعت، معدن و تجارت- رونمایی شد.

نمایشگاه تحول صنعت خودرو از سوم تا ششم شهریور با حضور بیش از ۱۰ شرکت خودروساز و زنجیره تأمین آن‌ها و بیش از ۱۰۰ شرکت قطعه سازی، دانش بنیان و کسب و کارهای نوپا در حوزه خودرو در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر خواهد بود.

تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی
تحریریه کافه کارآفرینی هپی لند
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

spot_img

محبوب ترین ها

نظرات اخیر